Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi a franc ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a franc ez?

Figyelt kérdés

Számomra is meglepő de szerelmi problémával állok szemen. Az egész ott kezdődött hogy 4 hónapja egyik barátnőmmel elmentünk egyik este városba. Sétálni,enni ilyesmik. Találkoztunk az ő párjával és bandájával. Ott egymásba akadt a tekintetünk egy sráccal,egész este gitározott és énekelt nekem. De ezen kívül semmi sem történt,hisz én kapcsolatban voltam,immáron 2 éve. De nem tagadom,nem volt olyan nap mikor ne gondoltam volna arra a bizonyos 'gitáros srácra' arról estéről. Valami olyasmi volt mint szerelem első látásra. Sosem hittem benne,de ez tényleg valós. Na mindegy is,2 hónapja körübelül úgy döntött a kedves párom hogy elhagy. ( aztán ő hisztizet még hogy hadd legyünk együtt de ezt nem ragozom)A barátnőm akit emlitettem a szöveg tetején ugye ezt megtudta,és mindig is tudta hogy oda és vissza vagyok a 'gitáros sráctól'. Így megbeszélt egy dupla randit,vele és a barátjával meg velünk. Mi persze erről semmit sem tudtunk. Nagyon jól elbeszélgettünk,ettem minden szavát. Elkezdtünk egyre többet találkozni,majd elkezdte mondogatni hogy ő nem úgy érez irántam. Nem igazán érintett meg,hisz nem alkottunk egy párt,és ennyi idő alatt nem is várhatok semmit. De ezt mindig mikor chateltünk. Mikor élőben együtt voltunk,nem volt olyan pillanat amikor ne érintett volna meg. Eddig csak olvastam ilyet,de nem viccelek,beleremegett az érintésembe. Majd végleg beköpte hogy ő ettől fél. Nem tudja mit kéne csinálnia egy kapcsolatban. Mert furcsa-vagy nem furcsa- ő még nem volt kapcsolatban 19 évesen. És hogy nincs meg az a plusz. Mondogattam hogy adjon esélyt a dolognak,de nem tudtam meggyőzni. Sosem éreztem volna olyat,hogy fájt volna annyira hiányzik valaki. De most érzem. SZóval a kérdésem az lenne hogy mégis mi ez,amit ő leművelt? Mi volt vele? És ti mit tennétek?

17\L



2015. aug. 29. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúú de gyáva srác istenem :D Arra gondoltál , hogy meleg lehet ?
2015. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem volt kapcsolata még. Az elsőnél a fiúk egy része fél hogy elrontja majd, aztán utána mindennek vége.

Ha akarsz tőle valamit, bátorítgasd.

2015. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő is megkérdezte tőlem egy költő kérdésbe belerakva hogy meleg-e. :D Bátorítottam,napokon keresztül. Találkoztam vele. Hogy adjon esélyt. Nem ő nem. Nem érzi azt a pluszt köztünk meg amúgy se volt még ilyen helyzetbe. Fél.
2015. aug. 29. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Basszus, ekkor egy gyáva gyereket. Gyakorlatilag tálcán kínáltad magad, de még így sem .Szerintem hagyd.
2015. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem nem gyáva, mert őszintén megmondta hogy nem érzi azt amit kellene...vagyis nem szerelmes!

nem voltál elég érdekes neki, túl odavoltál érte, tátott szájjal nézted ahogy gitároz... :D

2015. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!