Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok most komolyan, őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most komolyan, őszintén igaz ez?

Figyelt kérdés

Olvastam már sok helyen meg tapasztaltam is kisebb nagyobb mértékben de igaz ez hogy ha közeledünk valakihez akkor távolodik ha pedig eltávolodunk akkor közeledni kezd?

Van egy lány akivel nagyon jól elszoktunk lenni de az utobbi időben párszor megsértett engem azzal hogy úgy éreztem nekem ő fontosabb mint én ő neki. Most egy picit elszeretném hanyagolni hogy lássan hogy is állunk meg érezze hogy elveszíthet. Most kérlek titeket ne a feminista dolgokkal gyertek meg mert ti is utáljátok ha ezt csinálják veletek, de ha mondjuk nem olvasnám le az üzeneteit egy két napig akkor azzal elérhetném hogy jobban megbecsülje a figyelmemet a későbbiekben? (Feltételezzük hogy fontos vagyok neki, úgy válaszoljatok) 18F



2015. szept. 10. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam arra is hogy ő is pont ezt játszotta velem amivel felbosszantott :D:D:D Az vicces lenne
2015. szept. 10. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok lány, de szerintem ennyi pofátlanság belefér a részemről, hogy ennek ellenére is válaszolok :P


Tudom, van különbség az között, amit szeretnél csinálni és az között, amit konkrétan leírtál, ha ő magától keres és szándékosan nem válaszolsz 2 napig, akkor nem leszel más, csak bunkó :D Még ha ő nem is tudja, hogy ezt szándékosan csinálod.


Viszont ha ő nem keres téged és ezért te sem keresed őt szándékosan, hogy ezzel kiderítsed, hogy most érdekeled-e vagy sem, akkor az úgy működőképesebb :D Amit leírtál az kb. olyan, mintha éppen beszélnél valakinek és szándékosan nem válaszolna, pedig ott áll közvetlen előtted :D

2015. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na oké, először is szerintem fontos hogy mióta ismeritek egymást és hogy mennyit szoktatok beszélni.

Velem ezt már eljátszották egyszer, nem lett jó vége, igaz hogy másnap jobban érdekelt hogy mi történhetett vele, miután kiderült hogy semmi komoly akkor macska egér játék lett belőle, eltűnt 2 napra , utána én tűntem el , mikor meguntam hogy mindig ez van megírtam neki hogy így nem lesz oké, ezt akkor azt hittem belátta , később kiderült nem , úgyhogy a vége az lett hogy jött más aki nem tesztelgetett nap mint nap. Más szóval nem tartom jó ötletnek.

2015. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sose játszottam vele. Sose tesztelgettem de úgy érzem az utobbi időben mintha futnék utánna és azt is tudod akkor hogy ti lányok úgy működtök hogy ha valaki fut akkor az aranyos de nem kell! Na ezt nem szeretném szóval ezért gondoltam hogy picit felhúzok egy falat hogy érezze nem vagyok itt neki mindig amikor ő akarja mert ő sincs nekem mindig. Ha pedig mással elvan és csak megszokásból, haverságból ír nekem akkor jobb is ha kiderül most hogy nem érdekli hogy ha eltávolodom. Jól gondolom?
2015. szept. 10. 16:29
 5/7 anonim válasza:
Mukodik. Parkapcsolatban is.
2015. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, előbb őt kellene megkérdezd hogy mit gondol rólad nem pedig neked levonni a következtetést, mert lehet téves is. Viszont az eltávolodást elég sok féleképpen lehet értelmezni, lehet a lánynak úgy esik az egész hogy nem akarsz te se tőle többet mint barátság, és csupán ha úgy tartja kedved akkor írsz neki. Visszafele is elsülhet a dolog, persze megpróbálhatod, de szerintem jobb előbb letisztázni.
2015. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne játssz ilyet vele! nem hinném hogy ennek jó vége lesz. Nem tudom milyen viszonyban vagytok, vagy naponta találkoztok-e. De erről mindenképp beszélnetek kell esetleg előfordulhat az is , hogy a barátságotok is tönkremegy.

Remélem tudtam segíteni, nekem is hasonlóban van/volt részem. Ha van még kérdésed írj nyugodtan!

17/l

2015. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!