Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit kéne tennem? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kéne tennem? Nem tudom elfelejteni

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatomnak vége...barátok maradunk elvileg de ő azt mondta szeret de megpróbál tovább lépni...távkapcsolat volt :(...már van is egy kiszemeltje :(....de vissza akarom kapni...várjak és késöbb kerssem hátha megint belé szeret akkor vagy mit tegyek? Tanácstalan vagyok...továbblépni próbáltam 3 fiú is próbálkozott...de..csak rá tudok gondolni :(

2015. szept. 20. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Annit tudok mondani, h idovel el tudod felejteni... Ha el akarod felejteni el fogod, ha nm nm. :)
2015. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pityesz93 válasza:
szia, nekem is ugyan ez van 22f, próbálom kerülni, nem beszélni vele, nem rá gondolni, nem irni neki facen, 1-2 hétig megy de elkezd hiányozni,tudni kéne a ti esetetekben miért lett vége,én ha szeretem akk nem adom fel,kivéve ha esélytelen, az enyém sajnos az, de én azt mondom neked h kitartás :)
2015. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!