Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon összejövünk még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zz200 kérdése:

Vajon összejövünk még?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 16 lett idén már 3 éveegakadt rajta a szemem és azóta tetszik, szeretem. Én idén lettem 17.. Mikor a lányt megismertem kapcsolatban volt, aztán szakított vele a barátja 2 év után...a lány nagyon összetört...egy fiú aki kisebb nála mellé állt mikor neki nehéz volt és jó barátok lettek..aztán jöttem én és jártunk 1 hónapot majd szakított a sulira hivatkozva..közben a fiúval megmaradt a barátság... Szakítás után eltávolodtunk picit de nem adtam fel minden nap beszélünk..már lassan 1 éve hogy szakított és még mindig szeretem..azt mondta nem akar elveszteni és maradjunk barátok, és talán még később egyetemen lehet valami...de közben a másik fiú bevallotta neki hogy kedveli és úgy néz ki járni fognak...a lany csak azt akarja megmutatani neki hogy nem akar többet mint barátság..

Elég furcsa módszer...az utóbbi időben kétszer is csókolóztunk...

Nem tudom sikerül e visszaszerezni...olykor nem tudom mihez kezdjek...



2015. okt. 4. 09:34
 1/3 anonim válasza:
Ez tipikus félelem a csaj felől, fél hogy megint szakítanak vele(lehet hogy nem is tudatosan), fél hogy egy jó barátság tönkremehet, ezért próbálja tartani magát, de szerintem szívesen járna veled :)
2015. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne add fel :) Szerintem a lány még mindig nem heverte ki azt a kapcsolatot,és most nem igazán tudja mi legyen.A legjobb amit tehetsz az az,hogy mellette maradsz,és hogy nem adod fel.Beszélgess vele,találkozzatok,sétáljatok.Idővel biztos,hogy tiéd lesz(főleg hogyha nemrég csókolóztatok is;) )
2015. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatést..mindent megteszek hogy így is legyen..
2015. nov. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!