Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tőlem 7évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tőlem 7évvel idősebb és bele szerettem. Azt mondta tetszek neki csak mivel több mint 200kmre arrébb jár iskolába ezért nem lehet semmi köztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Májusba láttam elöször a buszmegállóba.Már akkor is nagyon néztük egymást. Megtaláltam facebookon és gondoltam bejelölöm,mert mért ne??!Másnap vissza jelölt.Utána már minden nap találkoztunk a buszmegállóba.Következő héten gondoltam ráírok.Nagyon kedves volt velem,tök sok minden kiderült mint pl. hogy a batyám évfolyamtársa volt és 1évig munkatársak is voltak.Egy idő után elköszönt de másnap újra találkoztunk buszmegállóba és mégjobban mosolygot rám.Júniusba összejöttek újra a volt barátnőjével,èn nem bírtam elviselni az érzést ezért én is összejöttem egy másik fiúval.Már kezdtem elfelejteni amikor újra felbukkant.Utána nem bírtam másra gondolni ezért szakítottam a barátommal.Utána kiderült hogy ők is szakítottak a volt barátnőjével megint.Több mint 2évig voltam együtt.újra elkezdtünk beszélgetni.Gondoltam megkérdezem tőle hogy lenne e kedve találkozni amikor azt írta hogy tetszek neki és már ő is elakart hívni korábban talalkozni de mivel messzire jár iskolába ezért ez nem menne.Tehát rögtön levágta hogy tetszik nekem.Aznap még talàlkoztunk amikor jött haza a Koleszból nagyon jól éreztem magam vele.Következő héten megint találkoztunk akkor megölelt és adott puszit is és mondta hogy ezt legközelebb már elvárja.Következő héten nem talalkoztunk mert nem tudott haz jonni.Én nem írtam neki vártam hogy keressen és keresett is ő akart velem találkozni találkoztunk is mutatott képeket a telefonján és láttam hogy egy csomó kép van a volt barátnőjéről.Amikor megláttam rosszul éreztem magam.Amikor a buszmegállóba álltunk rengeteken oda jöttek hozzánk és amikor köszönt el megakart csókolni de én elhúzztam a fejem mert rosszul éreztem magam. Következő nap még beszéltünk pár szót azóta semmi.Nem tudom hogy most mit csináljak..Valaki tudna segíteni? Én nagyon bele szerettem,még soha nem éreztem ilyet és szerintem nem is fogok. 15l/22f
2015. okt. 18. 19:47
 1/3 anonim válasza:
vmi pozitív visszajelzést is küldj neki
2015. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiú aki tőlem 7évvel idősebb és bele szerettem"

Csak ezt és a korodat olvastam el, a többit felesleges. Egy ilyen kislánnyal nem lehet komoly kapcsolatba kezdeni 22 évesen. Ezen kívül ott és úgy használna ki, ahogy akarna. Te még naiv is könnyen irányítható vagy.

2015. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végül nem adtam fel és több mint 3 hónapja együtt vagyunk.Ez a nagy kor különbség egyikünket sem zavar sőt a szüleinket sem.:)
2016. márc. 27. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!