Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon elrontottam az elején,...

Nagyon elrontottam az elején, félek már így nem lesz nála esélyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta vágyakozok utána, de csak nem rég kezdtem közeledni hozzá. Viszont nem voltam biztos abban, hogy kellene neki ilyen srác, mint én (anyagilag sem vagyok azon a szinten, meg úgy gondoltam én magam se tetszenék neki). Viszont már úgy gondolom, túl könnyen lemondtam róla, pedig más lányra nem is tudok nézni miatta. De úgy alakult a határozatlanságom miatt, hogy rossz kép alakult ki benne rólam, Félek, hogy gyökérnek néz.

Voltak olyan megszólalásai, ami nem tudom, hogy szándékos volt vagy csak tényleg így gondolja, de azok alapján pont az olyan Fiúk jönnek be neki, mint én.

Mit tegyek, hogy ne egy szerencsétlennek nézzen, hanem vele is legyek olyan, mint akárki mással?


2015. jan. 4. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Társaságban találkozzatok, esetleg egy buliban. Am nekem is voltak ilyen "gondjaim" de elmúltak, csak nem vágom, hogy addig miért voltak meg :D:D
2015. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bizonyara meg kamasz vagy. Kinovod, Eljon egy ido, amikor mar nem fogsz ilyen eros fusztraciot erezni. Tekints ra ugy mint a baratodra, ha stresszelsz csak gyokernek hisz.
2015. jan. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pródáld meg önmagadat adni előtte. Ha nem jön be neki, akkor nincs vita. Keresel mást.
2015. jan. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!