Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetetlen?

Figyelt kérdés
Olyan szar erzes hogy mindenki szerelmes mindenhol szerelmes parokat latok elottem,mogottem mennek egyszeruen olyan boldognak tunnek es en mindig azt erzem olyankor hogy egyedul vagyok es szuksegem van valakire aki olel,csokol es teljes szivebol szeret. De ez annyira lehetetlennek tunik. Igaz szerelmet talalni lehetetlen.vagy csak en gon olom igy? Mert a mai vilag teljesen tonkrement. 14 eves vagyok tudom hogy nagyon fiatal de szuksegem van valakire.
2015. okt. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha lehetetlen igaz szerelmet találni akkor nem látnál szerelmes párokat.

Szóval lehetséges... csak valószínű nem mindenkinek...

2015. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel :(
2015. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetet. Én 15 éves vagyok és még csak meg se öleltem egy fiút sem és nem fogtam meg senkinek a kezét...Én azért reménykedem benne,hogy még létezik igaz szerelem,ahol nemcsak a másik kihasználása és átváhása a cél. Nekem azzal van a problémám,hogy a mai fiúk szörnyen neveletlenek. Büszkék a semmire,mindenkinek beszólogatnak, bunkók másokkal,s*ggrészegre isszák magukat,cigiznek és még sorolhatnám. Persze,azért nem mindenki ilyen,mielőtt még valaki általánosìtásnak venné,csak a döntő többség. Kérdező:biztos,hogy a mai világban is lehet még találni értelmes,normális srácot,csak mindenhol nyitottnak kell lenni az ismerkedésre és lehetőleg a legjobbat kihozni magadból :)
2015. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet :( L
2015. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem sincs senkim és 4 napig fent voltam Pesten és amerre néztem csak szerelmes párokat láttam. Nagyon rossz érzés:(.
2015. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

van egy mondás: ha párkapcsolatban élsz boldog szingliket látsz, ha szingli vagy, boldog párokat látsz :)


Na de csajok fel a fejjel, 14-15 évesen én is ugyanezt éreztem, be voltam tojva h sose kellek senkinek és egyedül élem majd le az életem. az első barátommal 16 évesen jöttem össze, de nem voltam boldog mellette, pedig a külvilág felé azt mutattuk, hogy minden oké. rá pár évre megtaláltam az igazit aki teljes szívéből szeret és azóta is egy párt alkotunk :)

2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismeros erzes... kulsoleg kihoztam magambol amit tudok belsommel sincs baj.... illeszkedek minden lanyhoz es semmi sem jon ossze... atlagos lanyok tetszenek atlagos kinezettel es atlagos/fura belsovel... szoval lanyok nem csak ti vagytok egyedul.. nem volt meg parkapcsolatom amit igazinak gondolnek... 15/F lassan 16 es sehol sem tartok lany ugyileg :D
2016. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!