Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri elveszíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri elveszíteni? A Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval.. Van egy fiú aki nagyon tetszik.. De tényleg és úgy érzem szerelmes vagyok pedig még sosem voltam. És úgy érzem vele eltudnám veszíteni a gond az hogy ő nem tud róla hogy szeretem.. De érzem hogy valamilyen szinten tetszem neki és már hetek óta minden nap talizunk és szívezgetünk.. Szerintem talán itt még néhány ember azt mondaná hogy megéri csak az van hogy 14 éves vagyok.. És nem tudom mi legyen..

2015. okt. 31. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik próbálj meg összejönni vele, aztán ha még 1 év múlva is jártok akkor szerintem nyugodtan megteheted vele. De 14 évesen egy sráccal akit alig ismersz..szerintem nem oké. De a te életed, azt csinálsz amit akarsz. 18l
2015. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 redghost ***** válasza:
100%
Ez rajtad áll, ha akarod vársz vele ha akarod elveszted. És igen, megérné olyannal elveszíteni akit szeretsz.Én fiu vagyok és ezt azért írom mert két lány akivel nagyon jo barátok voltunk (vagyunk még most is) többször is elsírta a vállamon hogy megbánta mert nem annak adta akit igazán szeret.
2015. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csináld várj vele egy kicsit

Ismerek olyat aki 1 hét után odadobta magát és másnak már szét is mentek

2015. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne. mert utána meg csak rosszul fog esni ha otthagy :/
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi értelme, még nagyon fiatal vagy, és valszeg a gyerek is tapasztalatlan, úgyhogy legalább egy évet várj vele, mert nagyon rosszul fogsz járni, és valszeg a tapasztalatlanság miatt fájni is fog a behatolás(szellemileg+fizikailag)...szerintem, dislikeokat ha lehet, kerüljétek, felesleges.
2015. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14 évesen inkább ne akarj semmit elveszíteni. Max. a zsebkendőd :) Szerintem akik megteszik ennyi idősen, a többségük megbánja, szóval szerintem 2 évig még simán várhatnál vele, legalábbis én ezt tenném.
2015. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Mit akarsz te kislány? Azt sem tudod, mi az a szex....:)

értelmes ember nem mondja, hogy megéri...


Érdemes volt itt az eredeti neved megadni.....a facebook képeid alapján egy igazi kis pi.csa vagy...márha jó embert találtam meg.

2015. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem vagyok fennt a facebookon. Érdekes, hogy manapság, ha valaki nincs fennt rajta már nem is számít élő embernek. 14 éves vagyok és össze zavarodtam, igen, mint a legtöbb kamasz, bocsánat. Ezért kértem segítséget, tanácsokat nem pedig, azért, hogy ítélkezzen bárki is felettem.
2015. okt. 31. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Mit zavarodtál te meg?!

Hogy 14 éves kislány létedre dugni akarsz? Ráadásul egy olyan sráccal, akivel együtt sem vagy?


Menj már a pi.csába és vedd észre magad..

2015. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 redghost ***** válasza:
19%
Ne érdekeljen az ha valaki elítél, nem ismer teljesen csak felszínesen és csak képzelgései meg találgatásai vannak arról hogy milyen vagy, ne törődj vele.
2015. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!