Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri prostival elveszíteni?

Megéri prostival elveszíteni?

Figyelt kérdés
24 éves szűz vagyok, mostanra jutottam el oda, h kipróbálom, milyen egy örömlánnyal. Érdemes elmenni egy hivatásoshoz egy felavatásra, vagy meg fogom bánni?

2013. okt. 2. 00:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb fiúnál/férfinál szerintem mindegy, hogy kivel veszíti el.
2013. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én mindig arra vártam, h majd ha lesz barátnőm, de sosem jöttem össze senkivel. Tudom, csak saját magamat hibáztathatom, én csesztem el, de már nem akarok tovább várni.
2013. okt. 2. 00:24
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom, hogy ez segít-e meg aztán lehet, hogy én gondolom így, de én 21 éves lány vagyok és nemrég veszítettem el, de őszintén szólva ennyi idősen már nem volt meg az a bizonyos varázs amiről mindenkitől hallottam... szerintem egy bizonyos kor után, meg a sok várakozás meg önmegtartóztatás után már egyáltalán nem izgalmas dolog a szüzesség elvesztése, sőt inkább egy nyűg. úgy hogy szerintem nem bánnád meg. de ez csak az én véleményem.
2013. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezőnek : Én ahogy elértem a 18-at elmentünk egy Tutti-frutti újságból kinézett helyre az egyik barátommal.Nagyon jó élmény volt több szempontból is.Kedvesek voltak a lányok és nagyon szépek.Utána pedig már ha lány közelébe kerültem , nem féltem a dologtól és a lányok is egész másképp néztek rám. Fura dolog ez. Pont olyan mint amikor van csajod és akkor tapadnak rád más nők , ha meg nincs akkor le se szarnak...
2013. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy meg fogod bánni, de garantálom neked, hogy azt is meg fogod, ha nem mész el. Az a helyzet, hogy nincs "jó választás", csak jobb. És szerintem ess túl rajta minél hamarabb. Én is elgondolkodtam a te korodban, de én nem mertem elmenni. További 3 évig nem volt semmi, és lelkileg padlóra kerültem a rengeteg dologtól, amivel most nem untatlak. Végül nem mentem el soha, hanem egy szerencsés véletlen miatt sikerült elveszítenem, de ha most újra 24 lennék, akkor elmennék. Ez tuti.
2013. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. Én is annál vesztettem el a tavasszal, nem bántam meg sőt azóta már nem istenítem annyira a nőket:)) mint kölyök koromban.

Csak arra figyelj hogy igényes , lakásos prostihoz menj.23f

2013. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
"felavatásra"? xDD LOL. Ez valami szertartás lesz, vagy mi?
2013. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
17%

Megéri McDonald'sban tartani a lakodalmat?

Kaját ott is adnak.


Persze, lehet prostival is. Magadat tisztelt meg annyira már, hogy ennél igényesebb vagy.

2013. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Noydra ***** válasza:
33%

Szerintem ez egyenlő a feladással. Majd akkor veszted el, ha felszedsz egy csajt, rendesen.

Ezt nem tartom szüzesség elvesztésnek, mint ahogy az se lenne az, ha egy magatehetetlen részeg csajt dugnál meg...

2013. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 pinkpancser ***** válasza:
16%
Ha netán egy hivatásost választasz mégis, akkor gumit vigyél! Különben igen emlékezetes lehet... a bőrgyógyásznál.
2013. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!