Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szoktatok csinálni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni ha átmentek a barátotokhoz/barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés
Most megyek először a barátomékhoz és félek, hogy nem tudunk majd mit csinálni. Nem a szexre gondolok!

2015. nov. 4. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell izgulni, úgyis feltaláljátok magatokat. De a közös filmnézés mindig nagy élmény. El lehet közben feküdni, össze lehet bújni. Ha vége, utána van miről beszélni, megdumáljátok mi tetszett, mi nem tetszett, ki milyen filmeket szeret. Ha gondolod vigyél magaddal egy DVD-t vagy valamit, amit szívesen megnéznél vele vagy beszéljétek meg hogy mit néznétek. Ha van ilyen fajta érdeklődésetek akkor lehet Xbox-ozni vagy játszani valamit számítógépen, azon jókat lehet nevetni. Vagy társasozzatok, kártyázzatok, az kortól függetlenül jó mulatság.
2015. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) igen a filmnézést már mi is beszéltük:)
2015. nov. 4. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes már mindent leírt :(

Esetleg még a közös főzöcskézëst tudnám mëg mondani! :))

Kellemes időtöltést! ;)

2015. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

A szextől jobb programot még nem találtak föl!

Ha pedi nem csináljátok még, akkor elméleti oktatást tartani! Kisebb bemutatókkal! :-)

2015. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
lol, filmnézésnek 98%-ban úgyis szex lesz a vége:D
2015. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először voltam barátnőmnél, kb annyiból állt, hogy mikor megérkeztünk bemutatkoztam a szüleinek, aztán elmentünk várost nézni.Mikor visszaértünk akkor pedig hajnalig beszélgettünk és feküdtünk egymás mellett.Nem kell semmi komolyra/ konkrétra gondolni.Plusz természetes, ha kicsit meg vagy illetődve, elvégre először vagy nála, elég az is, ha leültök az ágyára/fotelra/ ahol kényelmes és beszélgettek :)
2015. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Igen az első mindent elmondott...mi is az elejèn társas játèkoztunk..jokat lehet nevetni..meg a filmezèsen is
2015. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor először utaztam hozzá fél éve, ismerkedési státuszban voltunk. Megmutatta a várost, elvitt ebédelni, majd fel hozzá. Néztünk egy filmet, amin megakadt a szemem, mikor a gépére néztem. Beszélgettünk róla, aztán zenét hallgattunk, és tanítgattam táncolni. Elmentünk bevásárolni a közös főzéshez. Azt tettük, ami jött, nem tervezgettünk előre. Előtte való nap még azt sem tudtam, hogy megyek-e hozzá. Csak könnyedén :)
2015. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!