Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnátok utána a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok utána a barátotokhoz lányok, ha elsírná magát nektek, mikor találkoztok, hogy nem bírja tovább nélkületek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat, 2 hét utáni találkozás.
2015. jún. 13. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Orvoshoz küldeném.
2015. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért ?
2015. jún. 13. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat még csak pár hónapja tart, túlzás.

Ha sok éves kapcsolat, egy fokkal érthetőbb, de a sírás akkor is túlzás, és nem csak azért, mert férfi.

Örömkönnyek, az egy dolog, de az ilyen kényszerhelyzetbe hozó, sírással zsaroló rád csimpaszkodás sok.


Ha te vagy a világ legromantikusabb férfija is, akit mindennél jobban szeretsz a földön, azt nem fojtod meg ilyennel, nem rósz rá ekkora tehert. Valószínűleg nem viccből vagytok távkapcsolatban, hanem tanulmány/munka/bármi miatt, jó okkal.


27/F

2015. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég romantikus lenne, ha ezt egy férfi teszi, de visszataszító számomra ha ezt egy nő teszi:D
2015. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elszomorítóak ezek a kommentek.
2015. jún. 13. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen szintű "rajongás" nekem sok(k) lenne. Tapasztalataim alapján nem is feltétlenül nekem szól az ilyesmi, hanem valami nagyon komoly érzelmi űr áll mögötte, és az ilyen típusú férfiak 2 hét után már másért képesek ugyanígy rajongani.
2015. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szó szerint sírna?

Na szóval ha maga a kapcsolat is még igen friss, és szó szerint sírna.. akkor szerintem, sajnálom, de én kinevetném. És valószínűleg ott lenne vége a történetnek is.

Ha már egy masszív, tartós kapcsolatban történne meg, akkor hmm lehet, hogy aranyosnak tartanám, de szerintem ebből a szituációból is kimenekülnék.


Nem tudom, én eléggé szabadelvű vagyok. Nem zavar, ha nem találkozok a barátommal napokig, vagy ha nem beszélünk az sem. Ebből kifolyólag a távolság sem számít. Teljesen megtudok állni a két lábamon, és nekem az az ember nem támaszként, és kicsién ként van tartva.

A kapcsolatfüggés ékes ellentéte vagyok.

Ebből kifolyólag szerintem nagyon zavarna a dolog.

2015. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezek után legyen érzelmes egy férfi...
2015. jún. 14. 01:46
 9/12 anonim ***** válasza:

A hiszti nem egyenlő az érzelmességgel.

Meg kell beszélni, hogy hogy lehetne többet találkozni, megoldásokat kell keresni.

2015. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van különbség aközött, hogy érzelmeid vannak, és aközött, hogy megfojtod-e velük és rácsimpaszkodsz-e.


Én is férfi vagyok, nem nő válaszát kaptad. És soha nem macsóskodtam vagy keménykedtem, és nekem is vannak érzéseim amit ki is tudok mutatni. De nem akaszkodom a másikra és nem zsarolom könnyekkel.

2015. jún. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!