Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó összejönni osztálytárssal,de egyszerűen tényleg beleestem..és nem biztos de van rá esély hogy neki is tetszem. Nem tudom mitévő legyek,mivel lány létemre nem "szedhetem fel". Mostanában elég közel kerültünk egymáshoz,sulin kívül is szoktunk beszélgetni.

Minden mozdulatomra figyel,meg ha beszélek valakivel látom akkor is fülel,sokszor bámul,ha pedig a közelébe vagyok mindig zavarba jön,mindig megvéd,segít,és már hallottam többször hogy én vagyok a téma,és már mások is észrevették ezeket a jeleket. De nem tudom mit csináljak,felejtsem el,hagyjam inkább,vagy talán megéri még várni.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat,tanácsokat! (14L)



2015. nov. 17. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
ÉS tudom,hogy rengeteg hasonló kérdés volt már,de nagyon kéne a segítségetek!
2015. nov. 17. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Összejönni egy osztálytárssal nem biztos hogy rossz. Rizikós, az tuti, de nem rossz. Ha a két fél éretlen, és esetleg szakítanak (durván), akkor 2 részre oszthatják az osztályt, és ballagásig egymást kell nézniük. DE! Lehet hogy a két fél érett, és megbeszélik egymással a dolgokat, és ha szakítanak, akkor szépen megoldják a dolgokat. Amúgy, ha szeretitek egymást, akkor szerintem nyugodtan megpróbálhatjátok, csak ügyeljetek, hogy az osztálytól se szakadjatok el, és HA vége van a kapcsolatotoknak, akkor ne viselkedjetek éretlenül. Ennyire ha figyeltek, akkor szerintem megpróbálhatjátok. :)

Szerintem beszélj vele erről, beszéljétek meg, és ha neki esetleg nem tetszel, akkor ne omolj össze! Ha meg tetszel neki, akkor.... Nem kell folytatnom :)

2015. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel most sokat segítettél,köszönöm szépen!:)
2015. nov. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!