Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondhatta ezt nekem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt nekem? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 18 én meg csak 14 de at volt hogy talizgattunk ölelkezéssel kezdődött de a végére nyelves lett belőle erre nem azt mondja hogy felejtsük el az egészet. Én nem tudom mit csináljak mert ugye az ilyen napok miatt volt szép a decemberen. Most nem tudom mit csináljak. Az egyik barátom azt mondta ha holnap talizok vele akkor smároljam le és mondjam azt hogy ezt vesztetted el. Csak nem akarok Ennyire köcsög lenni vele. Szerintetek miért mondja ezt?? Elkezdett engem cikinek tartani?? Segítsetek nekem. Mert ugye holnap megyek fel hozzá és nem tudom azt hogy mit mondjak neki. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat így előre is. Bocsi az esetleges helyesírási hibák miatt csak nekem német a telóm ezért nehézkesen írok vele.

2015. dec. 26. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy o meg erre nem all keszen.Probaj meg vele beszelni.
2015. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet csak pillanatnyi fellángolás, de komoly úgyse lesz... az ennyi idős csajoknak olyan srác kell, akinek van autója, elhívja ide oda, bármikor mehet vele bárhova... szerintem csak pótléknak kellettél neki, mert éppen magányos volt
2015. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1-es köszönöm a pozítívumot.

#2-es nem tudom de ezt csak Facebookon írta de ha ott lettem volna előtte akkor nem mondta volna szerintem mert én vagyok az a számára aki a szerelmet jelenti meg a boldogságot és ezt onnan tudom mert ő mondta nekem. Remélem ha holnap beszélek vele megoldódik a probléma vagy Megbeszéljük ezt.

2015. dec. 26. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt,hogy ő már felnőttnek számít,te meg még gyereknek, ezért inkább passzolta a dolgot. Meg fél az elítéléstől is, meg lehet, hogy nem is tartaná normálisnak, mert te még nem férfi vagy, csak fiú. De amúgy én nem tudom. Amúgy lehet, hogy sokaknak elmondta pl, és mind leszólták érte, de lehet, hogy egyedül jutott erre, hogy így jobb lesz vhogy.
2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Néha előfordul, hogy egy lánynak egy nála pár évvel fiatalabb srac tetszik meg. Ezzel huszonéves korban semmi gond nincs is, de tizenevesen valljuk be, 14 es 18 közt hatalmas az erettsegbeli kulonbseg. Meg akkor is, ha a fiú az idősebb, szoval gondold el szegeny lany helyzetet, akire raadasul meg a társadalmi nyomas is ranehezedik, ami azt sulykolja belé, hogy helytelen, ha fiatalabb nala a fiuja.

Valoszinuleg tenyleg jelentesz neki valamit, kulonben nem hagyta volna magát megcsókolni, viszont talan otthon ratalaltak az észérvek. Ennyi idosen Ennyi korkulonbseggel a jövőkép is egesz mas, talan tudja, hogy nemsokára elválnak utjaitok es erre a kis időre nem akar kapcsolatot. Vagy meg akarja kímélni magát a "biztos csalódástól"... Igazából ezt csak o tudhatja. Mindenképp próbál meg mindenfele bunkozas nelkul beszelni vele errol! Talan ha észérvekkel probalkozol, azzal hatsz ra.:)

17L

U.i. Vagy egyszeruen csak smarold le es mutasd meg neki, hogy csak rad vágyott mindig is, csak nem vette még észre!;) :D

2015. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5#-ös ezzel könnyeket csaltál az arcomra olyan szépen írtad le ezt. De hallgatok is rád mert úgy érzem legbelül én is amit most te leírtál. Szeretem ő is engem mert elmondta, de holnap mindenféleképpen beszélek vele.
2015. dec. 26. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán bejössz neki, de a korkülönbég zavarja.
2015. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem neked ez az első kapcsolatod... amúgy a fiúk mindig könnyebben és mélyebben szerelembe esnek
2015. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na mi lett vegul? Sikerult megbeszelni?Remelem rendezodott.
2015. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük és boldogok vagyunk egymással ma is déltől vele voltam estig XD
2015. dec. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!