Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Közvélemény kutatás! Fiúk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutatás! Fiúk! Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1., Megjelenés

- Számotokra fontos, hogy egy lány divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is (tiszta ruhát vegyetek alapul)?

- Mi tetszik jobban, ha egy lány fiús öltözködésű, vagy ha lányosabb ruhákat hord? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány fiús, és lányos ruhákat is szokott hordani?

- Piercing nálatok kizáró ok?

- Tetszik nektek, ha egy lány igényes, viszont nem tollászkodik naponta egy órát a tükör előtt?

- Nem szeretitek, ha egy lány túlságosan ki van festve? A szolid smink tetszik nektek? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány egyáltalán nem sminkel?


2., Testalkat - Melyik tetszik a legjobban?

- Nőies láb, vékony láb, van mit fogni rajta (nem elhízott) láb

- Széles csípő (90cm), foghagyma gerezd segg (75/80cm)

- Nagyon vékony derék (60cm), vékony derék (65cm), normális derék (70cm), van mit fogni rajta (nem elhízott) derék (75cm), elhízott derék (80cm)

- Teljesen lapos mellkas (AA kosár is lötyög rajta), kis mellek (A kosár), közepes mellek (B kosár), nagy mellek (D kosár), lufi mellek (F kosár)

- Keskeny hát (70cm), közepes hát (75cm), széles hát (80cm)

- Vékony karok, sportos karok, vastag karok

- Lábméret: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41


3., - Melyik tetszik a legjobban?

- Ovális arc, kerek arc, négyzet formájú arc (illetve ezek kombinációja)

- Szőke haj, sötétszőke/világosbarna haj, barna haj, sötétbarna/barnásfekete haj, fekete haj, vörös haj, vörösesszőke/szőkésvörös haj, barnásvörös/vörösesbarna haj

- Fiúsan rövid haj, vállig erő haj, váll és lapocka közé érő haj, lapockáig érő haj, lapockánál lejjebb érő haj

- Egyenes haj, hullámos haj, göndör haj

- Kék szem, késes-szürkés szem, barna szem, zöldes-barnás szem, vöröses-barnás szem, szürkés-zöldes szem, szürkés-barnás szem, szürke szem, barnás-feketés szem, fekete szem

- Fehér bőr, kreol bőr

- Magasság: 155cm, 160cm, 165cm, 170cm, 175cm


2016. febr. 2. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1. Nem igazán érdekelnek a ruhái, sokkal jobban tetszik egy farmer + póló kombó lányon, mintha valami nagyon csilli-villiben lenne. Nem szólok bele az öltözködésébe, csak legyen higiénikus.



2. Alacsonyabb lányok tetszenek (165-70 körül), vékonyak (pár kiló felesleg nem baj egyáltalán, de azért a husis lányok már nem igazán tetszenek), a legjobban a kis mell vagy a lapos mellkas tetszik, de az sem baj ha normális melle van, csak ne legyen bazi nagy.



3. Az ovális arc tetszik a legjobban, kicsit kreolosabb bőrrel (ne úgy nézzen ki mint egy természetesen roma, de azért a fal fehér csajok elég ijesztőek számomra). A legjobban a koromfekete vagy a vöröses haj tetszik, a szőke elmegy, a barna nem igazán jön be. A fiúsan rövid haj tetszik leginkább, vagy vállig érő. Szemszín mindegy, igazából mindegyik szín nagyon jól tud mutatni.

2016. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1., Megjelenés


- Számotokra fontos, hogy egy lány divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is (tiszta ruhát vegyetek alapul)?

Nem fontos.


- Mi tetszik jobban, ha egy lány fiús öltözködésű, vagy ha lányosabb ruhákat hord? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány fiús, és lányos ruhákat is szokott hordani?

Légy szíves, pontosítsd, hogy mit értesz fiús, illetve lányos ruha alatt.


- Piercing nálatok kizáró ok?

- Tetszik nektek, ha egy lány igényes, viszont nem tollászkodik naponta egy órát a tükör előtt?

Igen és igen.


- Nem szeretitek, ha egy lány túlságosan ki van festve? A szolid smink tetszik nektek? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány egyáltalán nem sminkel?

A legjobb, ha egyáltalán nem sminkel.



2., Testalkat - Melyik tetszik a legjobban?


- Nőies láb, vékony láb, van mit fogni rajta (nem elhízott) láb

Átlagos vagy vékony. De ha nem elhízott, akkor nem utasítanék vissza egy lányt, csak azért, "mert van mit fogni rajta" típusú lába van.


- Széles csípő (90cm), foghagyma gerezd segg (75/80cm)

Átlagos. Ha kissé szélesebb/keskenyebb az átlagnál, az se zavar.


- Nagyon vékony derék (60cm), vékony derék (65cm), normális derék (70cm), van mit fogni rajta (nem elhízott) derék (75cm), elhízott derék (80cm)

Vékony/normális az ideális számomra, de a nagyon vékony/van mit fogni rajta derék sem kizáró ok.


- Teljesen lapos mellkas (AA kosár is lötyög rajta), kis mellek (A kosár), közepes mellek (B kosár), nagy mellek (D kosár), lufi mellek (F kosár)

Kis mellek, közepes mellek, nagy mellek - mind rendben van.


- Keskeny hát (70cm), közepes hát (75cm), széles hát (80cm)

Nem tudom, hogy pontosan hogy néz ki egy 70/75/80 centis hát. De inkább keskeny/közepes legyen.


- Vékony karok, sportos karok, vastag karok

Vékony/sportos.


- Lábméret: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Ha muszáj választani, akkor 37-39, de amúgy mindegy.



3., - Melyik tetszik a legjobban?


- Ovális arc, kerek arc, négyzet formájú arc (illetve ezek kombinációja)

Az ovális tetszik a legjobban, de a többi is lehet szép.


- Szőke haj, sötétszőke/világosbarna haj, barna haj, sötétbarna/barnásfekete haj, fekete haj, vörös haj, vörösesszőke/szőkésvörös haj, barnásvörös/vörösesbarna haj

Arctól függ, hogy mi illik legjobban hozzá, de amúgy mindegy. Ami viszont számomra fontos, hogy természetes haja legyen, és ne fesse, csak azért, mert neki barna helyett mondjuk szőke tetszik.


- Fiúsan rövid haj, vállig erő haj, váll és lapocka közé érő haj, lapockáig érő haj, lapockánál lejjebb érő haj

Minél hosszabb. Legalább vállig érő. A rövid haj egyáltalán nem jön be.


- Egyenes haj, hullámos haj, göndör haj

Talán a hullámos tetszik a legjobban, de igazából ez is mindegy.


- Kék szem, késes-szürkés szem, barna szem, zöldes-barnás szem, vöröses-barnás szem, szürkés-zöldes szem, szürkés-barnás szem, szürke szem, barnás-feketés szem, fekete szem

Arctól és hajszíntől is függ, hogy melyik áll a legjobban.


- Fehér bőr, kreol bőr

Mindkettő lehet szép, ugyancsak mindegy.


- Magasság: 155cm, 160cm, 165cm, 170cm, 175cm

165-175 centi között lenne a legjobb (én 176-177 vagyok), de e fölött és alatt is lehet.



Különben jó a kérdés. :)

2016. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A kinezet teljesen mindegy. ;) Azert nem mindegy hogy egy lany csak kulsoleg szep vagy belsoleg is. ;) En inkabb csak a belso ertekeket nezem. A kulso lehet akarmilyen.
2016. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1.

-Nem fontos a divat.

-Lányosabb. Fiús alatt mit értesz?

- Nem kizáró ok a piercing

-Tetszik

-Szolid smink/ SEMMI SMINK!


2.

-Mindegyik!

-Mindegy

-Bármelyik, kivéve elhízott.

-A,B,C, ami nekem legjobban tetszik

-Mindegy

-vékony,sportos

-Miért nem mindegy a lábméret?!:D


3.

-Mindegy

-mindegy, de imádom a vörös csajokat!:D

-Mindegy, csak fiús ne legyen!

-Mindegy, de göndör a kedvencem

-Mindegy

-Mindegy

-Mindegy.


Miért születtek a kérdések?:DD

2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt hordja ami jól áll neki és illik hozzá. Lehet hogy ettől nem fog bejönni, de legalább őszinte. A piercing kb. 50%-al rontja a megjelenését egy lánynak nálam, undorítónak tartom. Igen tetszik, ha igényes persze. Nem, nem szeretem a túl sok sminket, néha már az is undorítóba tart. A szolid a legjobb, de persze ha egyeseknek nincs is szüksége rá az az álom.


A testalkatnál az arányosság a fontos nekem. Már a "molett" se nagyon jön be, szóval átlagosnál ne legyen több, mert én is vékony vagyok. Ami nagyon nem szép szerintem az a nagyon lógós mell. Normál derék. A lábméretet ki nem sz*rja le?:D


A göndör haj nem nagyon tetszik. Fehér bőr. 170cm+, mert én magas vagyok. A többi mind1.

2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem nem válaszolnék
2016. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Vége a közvélemény-kutatásnak. Összesen 10 db beleszámítható választ küldtetek, nagyon köszönöm. Sajnos voltak hiányos válaszok is, ezt úgy oldottam meg, hogy aki egyértelmű jelzést adott róla, hogy neki "mindegy", azt beleszámítottam, aki meg nem, azét nem.


Lássuk az eredményeket:



1., Megjelenés


Számotokra fontos, hogy egy lány divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is (tiszta ruhát vegyetek alapul)?

- 1 válaszoló kivételével mindenki számára mindegy, hogy az adott lány divatosan öltözködik-e.


Mi tetszik jobban, ha egy lány fiús öltözködésű, vagy ha lányosabb ruhákat hord? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány fiús, és lányos ruhákat is szokott hordani?

- A válaszolók egyértelműen egyetértenek abban, hogy a lányos öltözködés a nyerőbb.


Piercing nálatok kizáró ok?

- 6 válaszoló szerint kizáró ok, 3 válaszoló szerint nem kizáró ok.


Tetszik nektek, ha egy lány igényes?

- Mindenki szerint igen.


Nem tollászkodik naponta 1 órát a tükör előtt

- 1 válaszoló kivételével mindenkinek bejön.


Nem szeretitek, ha egy lány túlságosan ki van festve? A szolid smink tetszik nektek? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány egyáltalán nem sminkel?

- 1 válaszolót nem zavar, ha ki van festve, a többi a semmi/kevés sminket részesíti előnyben.


- 3 válaszolónak nem tetszik, ha egy lány festi a haját.


2., Testalkat - Melyik tetszik a legjobban?


Nőies láb, vékony láb, van mit fogni rajta (nem elhízott) láb

- A vélemények eléggé megosztódnak. 1 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint nőiesen vékony, 1 válaszoló szerint vékony/nőies, 1 válaszoló szerint van mit fogni rajta és egy válaszoló szerint vékony/átlagos.


Széles csípő (90cm), foghagyma gerezd segg (75/80cm)

- 2 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint kicsi és 1 válaszoló szerint átlagos.



Nagyon vékony derék (60cm), vékony derék (65cm), normális derék (70cm), van mit fogni rajta (nem elhízott) derék (75cm), elhízott derék (80cm)

- 3 válaszoló szerint vékony/normális, 1 válaszoló szerint normális, 1 válaszoló szerint mindey, csak ne legyen elhízott.


Teljesen lapos mellkas (AA kosár is lötyög rajta), kis mellek (A kosár), közepes mellek (B kosár), nagy mellek (D kosár), lufi mellek (F kosár)

- 2 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint lapos mellkas/kis mell, 1 válaszoló szerint kicsi, 1 válaszoló szerint kicsi/közepes, 2 válaszoló szerint közepes, 1 válaszoló szerint nagy


Keskeny hát (70cm), közepes hát (70 cm), széles hát (80cm)

- 1 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint keskeny, 2 válaszoló szerint keskeny/közepes


Vékony karok, sportos karok, vastag karok

- 2 válaszoló szerint vékony, 3 válaszoló szerint vékony/sportos


Lábméret: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

- 4 válaszoló szerint mindegy, 2 válaszoló szerint 37-39-es lábméret, 1 válaszoló szerint maximum 43-as lábméret


3., - Melyik tetszik a legjobban?


Ovális arc, kerek arc, négyzet formájú arc (illetve ezek kombinációja)

- 4 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint ovális/kerek, 2 válaszoló szerint ovális.


Szőke haj, sötétszőke/világosbarna haj, barna haj, sötétbarna/barnásfekete haj, fekete haj, vörös haj, vörösesszőke/szőkésvörös haj, barnásvörös/vörösesbarna haj

- 3 válaszoló szerint mindegy, 2 válaszoló szerint barna, 1 válaszoló szerint vörös/fekete/szőke


Fiúsan rövid haj, vállig erő haj, váll és lapocka közé érő haj, lapockáig érő haj, lapockánál lejjebb érő haj

- 1 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint fiúsan rövid/vállig érő, 1 válaszoló szerint csak fiúsan rövid ne legyen, 1 válaszoló szerint minimum vállig érő, 1 válaszoló szerint derékig érő


Egyenes haj, hullámos haj, göndör haj

- 2 válaszoló szerint egyenes, 1 válaszoló szerint egyenes/hullámos, 1 válaszoló szerint hullámos, 1 válaszoló szerint göndör


Kék szem, késes-szürkés szem, barna szem, zöldes-barnás szem, vöröses-barnás szem, szürkés-zöldes szem, szürkés-barnás szem, szürke szem, barnás-feketés szem, fekete szem

- 4 válaszoló szerint mindegy, 2 válaszoló szerint barna.


Fehér bőr, kreol bőr

- 3 válaszoló szerint mindegy, 3 válaszoló szerint fehér, 1 válaszoló szerint fehér és kreol keveréke, 1 válaszoló szerint kreol


Magasság: 155cm, 160cm, 165cm, 170cm, 175cm

- 4 válaszoló szerint mindegy, 1 válaszoló szerint 165cm, 1 válaszoló szerint 155-170cm, 1 válaszoló szerint 165-168cm, 1 válaszoló szerint 165-170cm, 1 válaszoló szerint 165-175cm, 1 válaszoló szerint 170+cm

2016. febr. 3. 12:28
 18/19 anonim ***** válasza:

1.

Megjelenésben, kisugárzásban valamilyen szinten fontos, de kérdés, hogy kinek milyen stílus jön be. De meg vagyok elégedve az igényes középosztályú ruhákkal, ha igényes. (tehát nem a márka fontos, csak nézzen ki valahogy) Lehetőleg ne népviselet és stb


Egyes lányokon szerintem határozottan szép tud lenni egy fiúsabb darab, ha még nem is utcán, mindennapi viseletre. Valahol a kettő közötti átmenet. Torna, edző, sport cipő + szűk farmer, de még jobb nyáron ha semmi :) Nem tudom leírni pontosan milyen, mivel több stílus is teszik, látni kell. Inkább irritál, ha túl lányos, nőies.


Piercing, tetkó és egyéb hasonló dolog nem tetszik, akár kizáró ok is lehetne (fülbevaló kivéve)


Szerintem mindenképp előny ha igényes és nem kell rá várni órákat, hogy elkészülődjön xD


Smink nehezebb kérdés: van akinek határozottan jól áll, de szerintem az ideális smink az a szolid, esetleg természetes. Inkább a természetesség híve vagyok (tehát semmi mű) így smink nélkülit, vagy enyhe sminket tartom jónak. Aki smink nélkül nélkül szép, az mindenképp szép marad :) Barátnőnél pedig oly mindegy, látom így is úgy is... ha tetszik akkor mindenképp tetszeni fog :)


2

Vékony, kimondottan vékony, vagy enyhén sportos. Bejön egyébként még az un. thigh gap is.


Kisebb/kicsi fenék, ami az előbbi összefüggésben is van. Semmiképp nem nagy.

Nagyon vékony derék

Mellnél nem nagyon vagyok tisztában a méretezésekkel, de leírás alapján B-ig, egész alakon sokkal nagyobb hangsúly van. Lehet a kisebb mell szintén összefüggésben van nálam a vékony testalkattal.

Keskeny hát... szintén

Vékony karok... szintén

Lábméret... pfff szinte teljesen mindegy, legyen 37, 38, 39, 40, 41, 42 de teljesen mind1, egyén függő is valamennyire, ill. magasság

Tehát alaknál nekem a vékony és lehetőleg ne legyen magasabb tőlem. Pontos magasságom nem tudom, 180 cm felett vagyok, minimálisan.


3. Arcot nehéz írásban

ovális


világosabb színű hajak:szőke-lényegében szinte minden árnyalatban, világosbarna, szőkésbarna, vörös annyira nem. De barna is teljesen megfelelő. Valamennyire ez is egyén kérdése, kinek mi áll jól.

Hosszabb haj tetszik, tehát lapockáig, vagy az alá érő

Egyenes


Szemnél szintúgy világosabb színek: kék, zöld, kékeszöld, szürke, világosbarna és ezek minden keveréke/árnyalata. Barna sem kizárt, de az első 2 a legjobban általában véve. Van, akinek olyan különlegesen szép szeme van, hogy nehéz nem oda nézni :D


Fehér és sima bőr


165-től 175-ig, de a lényeg, hogy 183 valahány centitől kisebb, amivel szerintem nem nagyon van probléma


Remélem nem hagytam ki semmit, volt hogy 1-2 helyen már a következőt válaszoltam volna meg, szintúgy remélem hogy kellően részletes, érthető. Nem volt tervben ilyenkor ennyit írni :D

2016. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megjelenés

1-nem a ruha teszi az embert, lehet drága a ruhája valakinek, ha belül egy nagyképű egoista - így legyen ápolt és tiszta.

2-sportos, de azért csajos viselete legyen

3-piercing, tetkó, fültágító kizárva

4-azért ne fürdőszoba legyen a második otthona. Megértem én, hogy valaki tetszeni akar másoknak, de azért vannak határok

5-szolid smink, inkább puder, szájfény, szempillaspirál és ennyi, de inkább a vakolatlan valóságot díjazom, főleg reggel kócosan, mert az olyan cuki ;)


Testalkat

1-normál vagy picit molett, mert olyan jó úgy valakihez bújni, hogy van mit rajta fogni

2-nem szokásom számokban mérni, inkább az IQ-t és az érzelmi küszöbét matematikázom

3-mivel kicsinek számítok a pasik körében(166) így kb 155-170cm-ig jönnek be

4-lábméret, hát ne legyen Veraciraptor 35-41-ig bőven belefér ;)


3-Tetszetős

1-inkább a pufi vagy az ovális arc jön be, de a kisugárzása számít a legjobban.

2-hajszín mindegy, csak ne legyen festett, a természetese domunánsabb (szőkésbarna, sötétszőke, világos-közép-sötét barna, vörös-vöröses szőke vagy vöröses barna)

3-vállig érő haj *.* vagy hosszabb, de póthaj hanyagolva legyen.

4-szemszín mindegy

5-bőrszín? mit is mondjak erre? Europid ...ebbe sokminden belefér.

6. 145-170-ig, mint írtam kicsi vagyok :/

2016. máj. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!