Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor tudok erről leszokni? ....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudok erről leszokni? . A többi lent.

Figyelt kérdés

Az itt a helyzet hogy, én mindig a lányoknál a külsőt nézem.

És szépen mondva sz@rok a belsőre. Az 5 probalkozasbol 3 utasitottak vissza, 1 akart velem szakítani, és én az utolsoval szakittam mert nem bírtam elviselni. Mikor szokok le arról hogy csak a külső számít? Hogyan térjek arra hogy figyeljem a belsőt is?


2016. febr. 6. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
külső nekem tecen, belső nekem tecen:)
2016. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A helyesírás is tetszen meg neked ;-)
2016. febr. 6. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már elég fájdalom ért a párkapcsolatokban, és nagyon magányos leszel, akkor majd el fogod kezdem értékelni a belsőt. :)
2016. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nézd fater. Feltételezem van köztünk egy kis korkülönbség, de nem gond. Nos ez olyan mint a kocsi. Lehet szép a kaszni, ha egy hulladék a motorja. Ilyen a nő is. Baszhatod ha jól néz ki de nulla mint ember. Jó dolog a dugás apukám, csak 24/24-ben még nekem sem megy. A kettő közti időt pedig valamivel el kell tudni tölteni. Értem ez alatt tudjál vele miről beszélgetni feltételezem te sem vagy ősember. Van egy kevés tapasztalatom és inkább mondom azt legyen egy értelmes átlagos kinézetű, mintsem egy hulladék cicababa. Fiatal vagy még majd rájössz erre te is.


29f

2016. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el van olyan lány, aki külsőre is jó, és belsőre is úgy meg fog fogni, hogy a külseje mellett azt is észre fogod venni.:) Akinél nem tudod észrevenni a belsőt, ott csak a farkad irányít a csajhoz..:D
2016. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sehogy, egy felszínes k***g maradsz.
2016. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a hejesirásrol patog xD
2016. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2016. febr. 6. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglátszik 😂😂
2016. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!