Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem sokára egy évesek leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára egy évesek leszünk és arra gondoltam valami olyasmit adnék amit minden évfordúlóban adnék. Szerintetek mit lehetne?

Figyelt kérdés
nem sokára egy évesek leszünk a barátnőmmel ő 15 én 16 és imádom és megvagyok győződve arról hogy ő az én igazi párom még soha sem veszekedtünk és ugyan olyan ételeket filmeket stb-ket szeret mint én. arra gondoltam hogy most valamit adnék neki és a következő évfordúlonkon aztán a következőn és így tovább a halálunking minden alkalommal adok valamit amit ellehett rakni emlékbe mondjuk és majd 50 évesen jó lesz nézegetni hogy ebben az évben ez lett a következőben meg ez vagy valami ilyesmi... van ötletetek?
2016. febr. 16. 16:01
 1/2 anonim válasza:
Ha vannak közös képeitek, akkor hívasd öket elő és vagyel valami szép albumot és tedd bele őket☺ szerinem ez nagyon szép lenne és ezt minden ésban meg tudod csinálni neki. Legyetek együtt sokáig❤
2016. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) ez jó ötlet és nem szeretem ha azt mondják hogy sokáig legyünk együtt mert az csak sokáig :D mi örökre együtt leszünk
2016. febr. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!