Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

A napokban egismerkedtem egy 14 éves lánnyal, akivel összejöttem, de eprsze a szülei tudta nélkül. Mindent jól ment a mai napig.. Sajnos a napokban eléggé perverz voltam.. 18+-korosztályos témákról beszélgettünk facebook-on... De sajnos a szülei ezt észrevették és az apukája küldött egy fenyegető üzenetet, amiben ez állt.


[link]


Esetleg még helyre tudnám valahogy ezt hozni? :( Az apukájától nagyon tartok.. Már bocsánatot is kértem facebook-on tőle, de őt ezt nem érdekli... A lányától mindenképpen elakart tiltani. :( A lány nagyon szeretem.... Tudom, hogy ezt így ezek után nem lehet elhinni... Tisztában vagyok vele, hogy hibáztam. :( Bár, ne írtam volna olyanokat a lányának... NAGYON SZERETEM és BÁRMIT MEGTENNÉK ÉRTED.... Mit tanácsoltok?:( 19/F



2016. márc. 8. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a lány nem ütött az apjára.... Bár ha olyan kis primitív,hogy összejön egy 19 évessel és még 18+-os témáról is beszélget vele. Nekem 13-14 évesen az volt a legnagyobb bajom,hogy elfelejtettem megcsinálni a lecót.
2016. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19 éves létedre egy 14 éves lány? Keress magadnak valakit aki legalább már 16-17 éves de szerintem ez alatt ne. Nem tartom primitívnek az apját. Ha lenne lányom én sem örülnék neki, hogyha 13-14 éves létére egy 19 éves gyerekkel ilyeneket beszélne. Meg eleve egy 19 évessel.. Ez majd évek múlva oké is.. ez az 5 év de most nem igazán tartom annak.
2016. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 AnDrÁs_HuN válasza:
s0rry m8,ezt elb*sztad...
2016. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!