Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megtetszett a legjobb barátom, aki lány?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron ismertük meg egymást, mostanra mindent elmondunk egymásnak, de én úgy érzem, több nekem mint barát. Mit csináljak? Vagy hogyan felejtsem el, és tekintsek rá, úgy mint barát?

2016. márc. 17. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mit érzel. Lehet ő is így van vele. Nem veszíthetsz semmit. Mond úgy esetleg neki hogy emiatt nem akarod elveszíteni, és ha ő nem viszonozza akkor megprobalsz rá újra barátként gondolni. Ez a mentőöv.
2016. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól félek, ha elmondom, elrontok mindent:(
2016. márc. 17. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor mondjak h nincs fiu-lany baratsag. H van e vagy nincs az most lenyegtelen minden esetre tenyleg sok ilyen eset van amikor beleszeret valamelyikuk a masikba. Figyelj, szerintem mondd el neki h erzel mert ez neked ez a baratsag igy nagyon fajhat. Mondd el neki, lehetoleg ne chaten hanem szemelyesen, es lehet h jol sul el. Viszont arra is kell figyelned ha o ezt elutasitja akkor nagyon nehez egy baratsagot egybe tartani. Ilyenkor vagy o huzodik el toled vagy te ridegulsz el vagy csak szep lassan kevesebbet beszelgettek. Bar remenykedjunk h mivel a legjobb baratod itt ilyen nem lesz. Mindesetre hajra^¥ (Tapasztalat) 14l
2016. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj felé jeleket, érdeklődj, hogy jelenleg tetszik-e neki valaki, ha nem, szabad a pálya.

A jelekből vennie kell a lapot.

2016. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igwn, osztálytársam tetszik neki, nem kicsit, szokott róla beszélni, viszont ha elmondanám, attól félek mindent elrontanék, szval még hagyom:/
2016. márc. 18. 16:09
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha jelenleg tetszik neki valaki, ne mondd el, mert akkor nagy valószínűséggel úgyis csak elutasítana.
2016. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hello én szerintem mond el neki az igazad légy határozott és valld be neki amit érzel.lehet ö is igy van vele csak nem meri elmondani lehetlesz belöle valami ;)
2016. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!