Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki egész jól néz ki, de nem beszéltünk még sohasem. Ma észre vettem, hogy 5 perc alatt kb 30-40-szer nézett rám, és amikor felé fordultam akkor ő is felém fordult. Mit tennétek ilyenkor, hogy próbálkozzak be nála?

2016. márc. 21. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha jön szembe veled mosolyogj rá meg köszönj neki. Aztán egy idő után kezfj vele beszélgetni. Onnantól majd kiderül, hogy szerelmes vagy e belé ill. ő is beléd. Aztán miután beszéltetek sokat és megismerted kérdezz rá. De csak akkor ha látod, hogy ő is szeretné. (Ilyenek szerintem pl. közeledsz hozzá stb)

Hajrá!


Nekem az a bajom, hogy én nem így csináltam. :(

2016. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy suliba jártok?:) Mert ha igen, nyugodtan kérdezd a suliról, és már megy is a beszélgetés..:)

Hajrá!

2016. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, egy suliba járunk, egy évfolyamon vagyunk, a termünk mellett volt az órájuk, de be volt csukva, és nem messze tőlem állt meg, úgy láttam, hogy folyamatosan "bámult" :D

Tetszik amúgy a lány, elvileg nincs barátja.

2016. márc. 21. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Nyugodtan szólítsd meg:)
2016. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én semmit nem tennék, mert nekem nem lehet senkim. :DDDD Cummancs. :D


De te szólítsd le. Hót egyszerűen. Menj oda hozzá és ennyi. Sok sikert! :)

2016. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SűrítettLevegő, neked miért nem lehet senkid sem?:O

Vagy ezt hogy érted?

2016. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a Sűrítettlevegő mindig oda kommenteli majdnem minden kérdés alá, hogy "Nem lehet senkim."

Biztos impotens vagy aszexuális vagy nen tudom.

2016. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, ahol kérdezik, hogy én mit csinálnék oda ezt írom, mert ez az igazság. "Majdnem minden kérdés", hát vonjunk egy átlagot, hány ilyen kérdés jön? Relatíve sok. Én is annyiszor írom le. Aztán utána azt is leírom, hogy normális esetben mit kell tenni. Ergo, ha hülye vagy, akkor tartsd magadban az ezt bizonyító szavakat és válaszolj a kérdésre. Az, hogy nekem miért nem lehet senkim egy igen összetett és bonyolult dolog, amit az olyanok mint te, fel sem fognának. Erről ennyit.
2016. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!