Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tipikus legjobb barat problema!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelll kérdése:

Tipikus legjobb barat problema!?

Figyelt kérdés
Iden leszek 16 tehat most kezdtem a 9.et.az egyik osztalytarsammal valahogy oktoberbe nagyon joba lettem. Tokeletesen osszeillunk.par het alatt legjobb baratok lettunk.mostanra elvalaszthatatlanok vagyunk.mindha a masik felem lenne.o a legjobb baratom es en is neki.o is sokszor mondta hogy teljesen megbizik bennem es meg sose kotodott ennyire senkihez.es mivel ilyen joba lettunk igy mostanra szep lassan kezdek raebredni hogy tobb ez mint baratsag.de nem tudom hogy tudnank elorelepni.es tudom hogy nagyon fontos vagyok neki de lehet hogy csak baratilag.viszont neha olyan figyelmes *.* meg elkoszonosnel mindig megoleljuk egymast es olyankor mesimitja a hatam vahy a hajam.soluba folyton egymast nezzuk.es azt mondta ha lenne egy baratnoje az a baj akkor is bennem jobban bizna.meg fel hogy ha barmelyikunknek lesz valakije akkor eltavolodnank.tehat arra kovetkeztettem hogy o is ugy erez mint en.de nem tudom hogy kene elobbre lepni.neki meg baratnoje so volt es fel a kudarctol igy tudom hogy nem fog csak ugy rakerdezni meg akkor se ha ugy erez mint en.hogy deritsem ki hogy neki ez baratsag vagy szerelem?

#fiú #lány #barát #szerelem #osztálytárs #legjobb barát #Bocsitulhosszulett #lemaradtakazékezetek #tehetetlenvagyok
2016. ápr. 3. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki jeleket.

Ha jártok bulizni akkor meg ott simán elcsattanhat valami vagy ra is kérdezhetsz akár, ha rosszul sülne el rafogod az italra.

Én is hasonló helyzetben vagyok.

2016. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg jeleket adni. Ha aranyosat mond, öleld meg, mondd neki viccesen, hogy jól néz ma ki, így rosszul sem jöhetsz ki belőle. Ilyen barátságokból egyébként az esetek nagyon nagy százalékában kialakul a szerelem, úgyhogy nincsenek rossz esélyeid.

Próbáld meg megtudni, hogy tetszik-e neki valaki. Kérdezz rá, elvégre legjobb barátok vagytok, ha valakinek, hát neked el fogja mondani.

Szurkolok nektek.:)

2016. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1Igen mostanaba megyunk majd egy nagyobb buliba. Szerintem megprobalom. Csak az a baj hogy egy csokot nem lehet visszavonni. Felek hogy csak rontana a kapcsolatunkon. Dehat.. Egyszer elunk.ja es drukkolok neked.

#2 hat igen szoktunk beszelni errol a temarol. Azt tudom hogy kiket tart szepnek de ok nem jonnek ugy be neki.multkor kerdeztem hogy ki az akivel osszejonne es akkor mondta azt hogy bennem jobban bizna mint akivel osszejonne szoval nem lenne jo. Meg mondta hogy en se johetek ossze senkivel :D

De megis.. Olyan nehez elvalasztani a baratsagot a szerelemtol. Neha olyan aranyos dolgot csinal.. Csak mar az a baj h mindenki azzal zaklat minket h mi tuti egy par vagyunk..

2016. ápr. 3. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, ki mit mond! Szerintem bejössz neki, csak nem meri megmondani vagy még ő sem tudja biztosan, hogy mit is érez. Az őszinteség a legegyenesebb út. Kérdezd meg, tudna-e rád nőként és nem barátként tekinteni?
2016. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!