Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik de lehet már ennèl több is...Először fèl ève facebookon láttam meg ,mint a báttyám haverja... Nagyon megtetszett külsőleg ès a posztjai alapján belsőleg is ... Ès fèl ève töröm a fejem,hogy szerezhetnèm még vègre... A báttyáim is próbál segíteni de nagyon nehèzkesen megy ez az egèsz ...A másik báttyám (aki ismeri) nem mindig találkoznak egymással ès így ő sem nagyon tud segíteni meg nem is nagyon akar vagy nem hiszi,hogy tènyleg ilyen komolyan gondolom e a dolgot....Sok a közös bennük a sráccal...A szövege olyan ,mint az enyém :D A stílusa...Motorozik ,mint mi a báttyáinkkal....*-*

Szinte belè szerettem...

De fèl èv után most jutottam odáig, hogy felmerült bennem a kèrdès,hogy feladom...

És ennek az oka,hogy van egy csaj (aki nagyon gáz...most így írásban nem tudom megfogalmazni, hogy milyen is)

egy suliba járunk....ès hát még tudtam,hogy szerelmes a srácba....Ès az az èrzèsem, hogy összefognak jönni...Ès ez így most nekem nagyon rosz èrzès...(Ès ebben az is nagyon rossz ,hogy ez a csaj az èn stílusomat akarja felvenni, azzal ,hogy motorozni akar a srác miatt ès ez is idegesít..rá adásul a motorozás meg ő èg ès föld) Lehet ,hogy ez egy kicsit nagykèpűsègnek fog hangzani de èn szebbnek ,jobbnak èrzem magam nála...

Szerintetek küzdjek èrte vagy hadjam,hogy más szerezze meg?

Ti mit tennètek a helyemben?

15/L



2016. ápr. 7. 14:05
 1/2 crudy ***** válasza:
Először szerintem felejtsd el azt h szebb meg jobb vagy valakinél. Ez elég relatív és te nem jelentheted ki ezt mással szemben. Másrészt ma amikor mindenki facebookon él és nem kell személyes kontaktus ahoz valakivel mélyebb kapcsolatot építs ki elég könnyű össze szedni valakit. Szívd fel magad és írj rá. Kezdj el közeledni felé és a visszajelzéseiből le tudod majd venni h ő is akar e valamit vagy nem. És ami fontos h nem mással intéztesd el ezt. Ne a tesóidon keresztül hanem legyél életképes és kapd meg amit akarsz.
2016. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyertelmű h nem érdekled a sracot, mindenkitől a segítség kène...hat segíts magadon, Isten is megsegít!
2016. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!