Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné még ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harasztimate kérdése:

Szerintetek megérné még ezek után küzdeni a lányért? Ezt ma irta :

Figyelt kérdés

"En imadlak, birlak meg minden . De en nem szeretnek kapcsolatot . Es legyszi probald meg, mert en nem szeretnem azt, hogy most emiatt menjen tonkre a baratsagunk. Kerlek, ha szamodra fontos vagyok ez szeretsz akkor megprobalod"


körülbelül 4-5 hete ismerjük egymást, 2 hete volt egy éjszakánk is , amikor egész este kézen fogva járkáltunk, összebujtunk,csókolóztunk, nagyon tetszettem neki állitolag, belsőleg, külsőleg is, aztán az utóbbi egy hétben valami történt, (azóta nem találkoztunk amugy, az a randi óta) mert mindig kitalált valami kifogást, vagy elhalasztottuk vagy valami hülyeség. aztán az elmúlt egyhétben nemjöttünk ki annyira,vagyis de , de feszültek voltunk.. mindegy.


én-Jó , ezt a beszélgetést szerintem most zárjuk le

ő-Elege konnyen feladod

én-Szia

ő-Szia


ti mit tenétek a helyembe? én tényleg szerelmes vagyok belé, ő is nagyon az volt állitólag, aztán az elmult egy hétben volt ez az egész váltazás, hogy csak "barátként szeret, de ugy nagyon" lehet esetleg valami hátsó probléma? meg mire akarhatott utalni ezzel a "künnyen feladoddal?" próbáltam vele beszélni, de nem mondott semmi használhatót.



#szerelem #párkapcsolat #viszonzatlan #megéri e küzdeni érte?
2016. ápr. 9. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnős dolgot mondhatod neki is.
2016. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!