Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy az első szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az első szerelem tényleg nem múlik?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, de valahányszor megismerkedek egy fiúval, mindig arra gondolok, hogy ő nem olyan mint a 14 évesen általam nagyon imádott fiú.

Ez normális?:d



2016. ápr. 14. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Igen ez normalis h mindig valakihez viszonyitod , de ez azt jelenti h nem lepetel tul az elso fiun. Lepj tul ő mar a multe
2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hasonlóan érzek, vannak akiknek nem múlik. Elsőnek: könnyű mondani, én tényleg próbáltam, évek óta próbálom, de nem megy.
2016. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem az elso szerelmet soha nem fogja elfelejteni az ember.

Azert probald meg ne hozza hasonlitani a tobbi fiut.

2016. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Nekem is van. Ugyvolt hogy nem lehet köztünk semmi. De megfogadtam hogy megszerzem. Remélem sikerül☺
2016. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én az első szerelmemet 15 évesen ismertem meg, nem volt semmi sem közöttünk, mégis 3 éven át imádtam (plusz minden nap láttam), és nehéz volt elfelejteni, de mivel elkerültem, még aki most van első barátom hozzá hasonlítottam, de már nem hiányzik annyira, mint akkor.


Hidd el, ha lesz valaki, akit igazán meg tudsz szeretni (és persze nem állsz meg ott, hogy hasonlítod, és nem olyan, hanem eldobod, hanem tényleg megpróbálod) sikerülni fog :)

2016. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!