Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
5 hónapja szerelmes vagyok egy fiúba, ezt végülis ő is tudja, de csak pletyka útján. Néha annyira kikészülök érzelmileg hogy legszívesebben kikiabálnám, minden mindegy alapon. Mikor kiderült hogy szeretem (december) sokan szívattak miatta és szánalmasnak neveztek. Azért mert reménytelenül beleszerettem. Ezért vagyok szerintük szánalmas. Szerintem meg ők azok, mert velem foglalkoznak. :) A lényeg hogy semmi esélyem a fiúnál, amit megértek mert ronda vagyok. Csak fáj, és lehet könnyebb és egyszerűbb lenne mindenki tudtára adni, hogy igen, szeretem! :( Mit tegyek?

2015. ápr. 11. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le a gyereket, itt gykn jó nőnek számítasz, 2 perc alatt találsz vkit aki már látatlanban beléd esett
2015. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Innen látszik a társaság színvonala, fiatalok, seggek. Nehéz ebben az esetben jól cselekedni, de egyet elárulok: nem a szerelmed miatt basztatnak, hanem mert úgy érzik, valakit basztatni kell, és sokszor a NEM ronda, ha nem a legszebb lányra esik a választás. Amúgy tuti nem vagy ronda. Nekem legalábbis biztosan nem, már ha csak az írásképedet nézem. ;) Ügyesen. Írj, ha gondolod. :)
2015. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép Ilonka??
2015. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda, és fogsz olyat találni magad mellé, akinek te vagy miss universe.
2015. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyu inkább ne foglalkozz vele! Ha kedvel téged és nem tojik be úgyis oda megy hozzád . ha meg nem akkor tényleg szard le.
2015. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!