Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Elmondjam egyáltalán? Van egy kis esély? L

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok, ugyanis azt hiszem beleszerettem egy fiúba. Nagyon kedves velem, sokat beszélgetünk, amikor elmegyünk valamerre, mindig velem foglalkozik a legtöbbet, flörtöl is velem.. sokszor kapok tőle virágot, ölelget, puszilgat. Lehet, hogy tetszenék neki? Én elmondjam, hogy szeretem? Ha igen, hogyan hozhatnám a tudtára?

Egyébként a baj csak annyi, hogy ő 20 éves. Én pedig 14. Kérlek segítsetek. Köszönöm!


2015. ápr. 21. 12:35
 1/4 DavidGlock ***** válasza:
Atver,menekulj :D
2015. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Volt pár napja egy kérdés, hogy 20 éves pasi beleszeretett egy 14 évesbe, gáz-e. Virágos udvarlós puszilgatós közeledés nem tűnik ijesztőnek, mármint aranyos, nem pedig "bújjunk ágyba minél hamarabb". Ha rendben vagy a korkülönbséggel, a generációs szakadékkal (6 év már szinte!!:D), van közös témátok és a szüleid nem zárnak be egy torony legmagasabb szobájába ezért, akkor egészségetekre, lépj nyugodtan.


Megint nem hiszem, hogy nagy beszélgetést kell összehozni, kérdezd meg aranyosan a következő puszijánál, hogy szádra nem kapsz-e, vagy egy összebújásnál, hogy nem szeretne-e Veled többet (mármint nem szexuálisan, kapcsolatilag). Bármit csinálsz működni fog!!:)


(Picit azért furán érzem magam, hogy 14 évesnek adok tanácsokat egy 20 éveshez, de vééégülis..)

2015. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezzel most nagyon sokat segítetél!:*
2015. ápr. 21. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a sráctól " hé most kicsi a farkad azért nem kezdesz egy veledkorú tapasztaltabb nővel?"


Ha erre ideges lesz vagy zavarba jön, fuss el azonnal! És kerüld a későbbiekben!

2015. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!