Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Röviden annyit tudni kell,hogy a barátom a munkájából adódóan sokat utazik, hétköznap nincs itthon csak hétvégéket töltjük együtt. Ilyenkor mindig telefonálgatunk,ha az országban van, ha nincs akkor pár szó smsben.

Ma úgy alakult,hogy délután megérkezett ahova kell, aztán lefeküdt.(megbeszéltük,ha felkel,hív) Majd én is aludtam jó sokat mert fáradt voltam és most este keltem. Láttam,hogy nem jelzett még semmit, gondoltam alszik még, én meg közben írtam neki kedveseket,hogy remélem jól alszik, milyen kár, hogy nem vagyunk együtt stb, akkor majd reggel beszélünk ...

Erre fellépek facera és látom,hogy fent van, írtam neki.Akkor kezdte el írni,hogy jóestét , most kelt stb...


Nekem rosszul esett,hogy nem tud felhívni vagy legalább egy smst írni válaszként,hogy felkelt,vagy valami, inkább először facebookozik és ott is én írok először.

Ő nem érti miért problémázok és nem beszél azóta velem.

Nem tudom jól átlátni a helyzetet,szerintetek?


2016. febr. 18. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyenen pörögsz, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok
2016. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem bunkó..megígért valamit, tartsa be.
2016. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahhh, pasik, mindig elfelejtik az ilyesmit :D de pl. ma én is elfelejtettem h a pasim hívni fog, de utána felhívtam én. ne kattogj ezen, inkább örülj, amikor jelentkezik. de am aztán mit mondott, miért nem jelentkezett?
2016. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pffff az enyém tegnap este óta le se szar, mert már 2 hete megbeszéltük, hogy szombaton rockyzni megyünk de tegnap bejelentette, hogy neki nincs kedve én meg mondtam, hogy akkor megyek nélküle..:D
2016. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!