Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Lehetek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MiniStar kérdése:

Mit tehetnék? Lehetek még valaha vele?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú sztori lesz, de ha elolvasod és tanácsot is tudsz adni azt nagyon megköszönném:)


Minden ott kezdődött, hogy bejelölt facebookon, elkezdtünk beszélgetni majd összejöttünk. Minden gyönyörű szép volt, a távolságot is legyőztük, de másfél év után, 2015 júliusában tehát lassan egy éve szétmentünk, mert minden összejött. Az volt életem legrosszabb időszaka, szinte sose sírtam még, apum temetésén sem, de amikor vele vége lett több napon át csak bőgtem. Teltek a hónapok majd novemberben újra ráírtam, azt mondta hiányoztam neki és nagyon sajnálja, de elkéstem mert ő már talált magának egy új fiút helyettem akit szeret, és újra összetörtem teljesen. A barátaim azt mondták próbáljam meg magamat túltenni és találni valaki mást, én próbáltam, de nem ment, mert mindig amikor összejött volna akkor tettem érte, hogy ne sikerüljön, mert nekem nem kellett más csakis ő. A múltkor is pont ez volt találkoztam egy lánnyal nagyon jól elvoltunk, de a tali után megint csak az exemre tudtam gondolni, ezért dobtam a lányt és most áprilisban újra írtam az exemnek. Bíztam benne, hogy talán újra szabad és lesz nála esélyem, de nem... Egy gyönyörű élete van, boldog és megvan mindene, a barátja is, én meg csak vergődök az életben, a legjobb barátomon és az edzésen kívül semmim sincsen. Nem tudom elfelejteni, rengeteget gondolok rá és arra, hogy hogyan lehetnék újra csak vele, de ötletem sincsen. Nagyon szeretem őt és biztos vagyok benne, hogy ő az igazi, de félek, hogy ő nem így gondolja, vagy, hogy már elfelejtett engem szeretni. Szerintetek mit tehetnék? Lehetek még valaha vele? Érez irántam még bármit is? Előre is köszönöm a válaszokat:/:)



2016. ápr. 30. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval mivel jelenleg ő boldog nélküled is amint látod, ezért nem a sok esélyt látok arra hogy ti megint egy pár lesztek. nem elszomorítás képen de ha ez a helyzet, akkor el kell fogadni. Egy olyan emberről van szó akit tényleg a mai napig is szeretsz, sajnos akit életünk során valakit ennyire megszeretünk azt elfelejteni SOHA nem fogjuk. Csak beletörődni és tovább lépni tudunk.


Hogyan próbáld elfelejteni ?


- Minden képen tudasd azt magadban, hogy magadra mindig számíthatsz, hisz te lesz az egyetlen aki örökre ott lesz saját magának. Szóval koncentrálj arra, hogy csak is magaddal foglalkozol.Legalább is egy ideig.

- Semmiféle képen meg ne próbálj neki írni, és azt se várd hogy ő írja és ha még is megtesz NE írj vissza. Nehéz része ennek a helyzetnek.

- Szóval ne felejteni próbál hanem tovább lépni úgy hogy megismerkedsz másokkal, nem szabad egy fiúnál leragadni:). Meg hát na agyalj azon hogy összejöttek, ne foglalkozz vele. Legyen benned az a gondolat hogy te is ugyan olyan boldog leszel mással mint vele voltál. Lehet persze hogy azt érzed biztosan nem fogsz más iránt ilyet érezni, de hidd el fogsz ;) :). Az idő majd mindent megold helyetted,hidd el:)Légy erős! Gondolj arra is hogy ettől erősebb leszel.

- Lehet elfelejteni nem fogod ne ő már csak egy emlék marad. Törölj és tegyél el minden olyan dolgot ami vele kapcsolatosan emlékeztet. (tárgyak,üzenetek)

- Foglald el magad egy olyan tevékenységgel ami téged elköt.(olvasás,valamilyen sport)

- Ne hallgass semmilyen szomorú vagy lassú zenét attól csak hiányérzeted lesz.

- Ilyenkor tölts minél több időt a barátaiddal.

- Fogj egy papírt (bármikor csinálhatod ezt amikor el szeretnéd felejteni az exed) és egy tollat. Írd le az összes rossz tulajdonságot és bármikor amikor csak hiányzik akkor olvasd el újra és újra. Utána hidd el hogy kevésbé fog hiányozni:).

- De teljesen egészében csak akkor tudod elfelejteni ,ha valaki más belép az életedbe,akit az első percektől fogva megszeretsz,és végül beleszeretsz.Addig maximum elnyomhatod magadban az érzést,sok akaraterővel,és programmal.


Remélem azért tudtam a segíteni:)

2016. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvassátok el. Remélem érteni fogjátok.

2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha olyan 11-14 akkor túl fogod magad tenni rajta ne aggódj.

Ha már olyan 15-20 vagy több akkor már tényleg nehezebb.

Hidd el van jobb, szebb, és olyan akinek csak te kellesz.

Hagyj egy kis teret magadnak, próbálj túl lépni ezen, ha valamennyire sikerült kezdj el ismerkedni bulikban, edzésen stb.

Gondolj arra, hogy lesz olyan akinek csak te kellesz és vele boldogabb leszel, mint az exeddel!

2016. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat.:) Első kommentelőnek köszönöm a tippeket, igyekszem megfogadni, csak tényleg nagyon nehéz még mindig tovább lépnem és nem akar jönni az a lány aki szeretne engem, de keresem:/

És 3. kommentelő 17 leszek lassan és tényleg nehezebb a helyzet:/ Köszönöm mindenkinek a bíztatást csak az a gond, hogy nem volt benne semmi hiba, ezért csak szép emlékeim vannak és csak arra tudok gondolni, hogy akkor mennyire jó volt vele az életem és, hogy most egyedül mennyire rossz:(

2016. ápr. 30. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

1/4


Elhiszem hogy nehéz, de úgy állj hozzá hogy igen neked sikerülni fog. :) akarat erő kell semmi más.

2016. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy fogok hozzáállni, köszönöm, sok erőt adtál:))
2016. ápr. 30. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök ha tudtam segíteni:). Sok sikert!:)
2016. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!