Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek legjobb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek legjobb barátnő az aki nem mond el valamit?

Figyelt kérdés

Hát a legjobb barátnőm bent maradt a telefonomban a facebookjában és amikor Kiakartam jelentkezni akkor kapott egy üzenetet és az volt rá a válasza, hogy érezd magad megtisztelve mert még a legjobb barátnőm se tudja..

És nagyon rosszul esik mert csak nekem nem mondta el. Pedig én minden elmondok neki. Rákérdezni nem szeretnék mert akkor megtudja, hogy láttam a facebookját.. Szerintetek, hogy érhetném el, hogy elmondja úgy, hogy nem kérdezek rá?



2016. máj. 2. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mivan?
2016. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sehogy. Mindenkinek joga van a magánélethez és a saját titkaihoz. Te sem akarod, hogy ő megtudja, hogy megnézted a facebook üzenetét nem? Lehet és kell is tudni titkot tartani még a legjobb barátod előtt is. A barátság nem arról szól, hogy mindent tudtok a másikról, hanem arról, hogy számíthattok egymásra, ha szükséges.
2016. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetbe. Nekem is furcsa volt, hogy én mindent elmondok neki,de ő meg alig alig. Amikor nagyon ki voltam miatta előfordult hogy én sem beszéltem annyit neki a dolgaimról (ha ő nem akkor én sem). Aztán megtanultam kezelni. Nem vagyunk egyformák. Vannak nyitottabb és kevésbé nyitott emberek. Szerintem fogadd el hogy ő ilyen,mást úgysem tehetsz.
2016. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!