Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem megtaláltam életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrix1216 kérdése:

Úgy érzem megtaláltam életem szerelmét de ő hol velem van hol mással mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
bocsánat, éjjel szemüveg nélkül már nem nagyon látok :D csak olyan lányos volt a megfogalmazás, lehet, hogy meleg a srác.
2016. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Talán apud meleg de én nem
2016. máj. 9. 05:52
 13/16 anonim ***** válasza:
látszik az értelmi színvonal látszik
2016. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Menjél szépen vissza legózni.
2016. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hmm micsoda elképesztő nívójú diskurzus azta mindenségit xD Amúgy kedves kérdező ne haragudj de ez kicsit megmosolyogtató :) Életed szerelme. 15 évesen. Pls tell me more xD *insert Willy Wonka meme* Na de komolyra fordítva minden rossz indulat nélkül mondom hogy a látszat ellenére is nem biztos hogy érdemes ilyen kijelentéseket tenni. Ahányszor én ezt hallottam hajjaj... pedig nem vagyok annyira öreg róka. Sőt semennyire :D Visszatérve a lényegre, annyi de annyi életed szerelme lehet még hogy csak na :) Főleg ilyen fiatalon, hej amikor még én voltam ennyi idős de rég volt :D (természetesen nem) De a lényeg az lényeg. Én ezt tudom mondani hogyha elfogadod elfogadod te döntésed :) Most mondanám én is mint szokták odaírni a kort, de úgyis látod a nevemből mennyi idős vagyok ;) Amúgy lol 11-es igazából az se zavarjon hogy a kérdező nevében is benne van hogy Patrik. Lányos megfogalmazás xD
2016. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Juliusz48 ***** válasza:
Mindenkinek a szerelem a saját érzése, akár viszonzott, akár nem. Keress utána Szíránó történetének, aki leélte az életét a szerelme mellett úgy, hogy a hölgy csak a végén jött rá, hogy Ő is Sziránóba volt szerelmes. Ezt hívják plátói szerelemnek.
2016. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!