Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lene eslélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lene eslélyem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok Lány osztáyrársamba nagyon anyira hogy amikor nem látom akor szomoru leszek és sirok fiu létemre de ha az álom szép mosolyát meg álom szép hangját meg nem látom akor nagyon rosz érzés szerintetek lene esélyem?

Egy kicsit patanásos az arcom :(

Bocsánat a helyesirási hibákért :(

Az arcomat kenem mindent meg teszek hogy el tünyőn Az arcomrol

Regel át ölelt és Az a parfüm amivel be fujta magát rajta maradt az ilat a polom az normális ha én azt szagolom? Ö jut rola eszmbe


2016. máj. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15
2016. máj. 6. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

És a lány milyen? Szolidabb, visszahúzodó, vagy hangoskodó típus.


És te milyen vagy belsőleg?

2016. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ö belsöleg maga az álom rendes vices okos minden amikor kell beszédés

Én is beszédés vagyok vices okos rendes szeretek beszédés meg minden

2016. máj. 6. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem :D vagyis próbálom.


Ha tényleg mind2 ilyenek vagytok, akkor próba szerencse, lehet, hogy te is bejössz neki. Barátkozz vele össze, és utána próbáld a tudtára adni kis jelekkel, hogy szereted.

2016. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem márt tudja nem tudom rola le veni a szerelmes orán ö is nagyon sokszor nézet mosolygot is érte a polot is meg járnám
2016. máj. 6. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a poklot járnám meg ö érte
2016. máj. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!