Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a legjobb lánybarátomba de barátja van?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul vagyok már hónapok óta hogy legszívesebben nem is tudom mit csinálnék. Nagyon nagyon jóba vagyunk de hihetetlenül és nem merem neki elmondani egyrészt mert nem lenne semmi... másrészt mennyivel lenne jobb? Szerintetek mit tegyek? Mindennap látom. El kellene neki mondanom? Mindennap bőgök mint egy kis hisztis akárki pedig nem vagyok alapból ilyen de egyszerűen soha de soha életemben még ilyent nem éreztem...

2015. ápr. 16. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a pasija! Ha ez nem megy, muszáj lesz elfelejtened.
2015. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel magadhoz, és dugd meg keményen, ha igazán jó barátok vagytok hagyni fogja. :D
2015. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy jobban nézek ki nála, de a lány nagyon aranyos és nem az számít neki hogy milyen a külseje, de mindennap bőgök mint egy homár...... NEMTUDOK mitcsinálni megbolondulok.... mindig vettem a poént meg veszem is de most ebben az időszakban alig tudok mosolyogni csak ha vele beszélgetek, folyton kérdezi hogy mi a baj én meg csak mondok valami kamu dolgot és vigasztal hozzám bújik megőrülök!!!!
2015. ápr. 16. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs, akinek nem a külső számít. Valószínűleg szerinte mégiscsak inkább a másik srác néz ki jobban.
2015. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rohadtul nem... hát 2 éve együtt van vele én meg fél éve ismerem
2015. ápr. 16. 20:09
 6/7 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok csak én el mondam a lánynak ő nagyon megértő volt hidd el jobb lesz neked ha el mondod neki
2015. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és egy nagyon jó barátom így érez és van baratom. Elmondta elég hamar meg feltűnő is volt. És bárcsak nem mondta volna el. Teljesen osszekavart és így nem nagyon tudunk barátok maradni. Elején még ment de már annyira nem én nem ajánlanám.főleg ha a pasija nem bír. Mert én így jártam utalták egymást vagyis még mindig. És fontos volt nagyon a srac és a pasim is. De nem tudtam két felé szakadni...
2015. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!