Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb lánybarátomba. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk , gimisek. Nemrég voltunk együtt egy táborban és ott rengeteget beszélgettünk , amúgy is sokat barátkoztunk. Egy jó ideje tetszik, és úgy látom hogy ad jeleket, szokta csavargatni a haját mikor vele beszélek, és néha megérint. Ugyanakkor van egy olyan érzésem hogy csak havernak tart. Mit tegyek? 15/f 16/l
2014. aug. 3. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

feküdj le vele

78/N

2014. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni. Egyébként van nekem is egy nagyon jó lány barátom, olyan mintha a húgom lenne, és nemhogy néha megérint, sokszor alszik a vállamon, és nagyon sokszor megölel, pedig van pasija.

Szóval az érintés nem jelent sokat. Először tudd meg a háta mögött, hogy bejössz-e neki, mert ha nem, és rákérdezel akkor megromolhat a viszonyotok.

Remélem segítettem.

2014. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Amire csak vágysz, mind megteheted. Ha közeledni akarsz, közeledj.
2014. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!