Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mitől lesztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mitől lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Melyek azok a tulajdonságok (külső/belső) amik megfognak benneteket egy fiúban? Mivel lehet lenyűgözni titeket?

2016. máj. 8. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Lányként mondom,hogy nekünk baromira bejön a sötét (lehetőleg barna) haj. Azon kívül legyen szép szeme,legyen izmos, de azért ne túlzottan az. Ja és jó magas. Belsőt illetően legyen kedves,humoros,törődjön velem,ha hozzá beszélek ne érezzem azt,hogy egy darab fának dumálok. Kb. ennyi.
2016. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Külsőnél tényleg nagy előny a barna haj :D legyen nálam magasabb és nálam "nagyobb darab" (azaz ne legyen vékonyabb mint én)

Belső: hitettese el velem hogy imád, legyen olyan érzésem, hogy én vagyok az egyetlen lány a világon.

2016. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Fiútol függ.

Legyen kedves, együttérző, tudjon megvédeni, ne legyen buta, se túl okoskodó, úgy a kettő között, ha kell álljon ki mellettem, támogasson, jól esik néha 1-2 bók is. Legyen vicces, de értse meg a komoly dolgokat is, értsen meg, úgy legyen a lelkitarsam, ne hazudjon, amiről tudnom kell mondja el, ne titkolózzon, nyilvan nem kell minden apróságot elmondania, de ami érint engem is vagy fontos mondja, legyen nyitott, ne legyen az a full csendes, de ne is az a 'mindenkinek beszólok' stílus legyen.

Ne legyen nagyképű, legyen hűséges, vegye észre ha valami új rajtam.

Külsőre: Nos, hát imádom a barna hajúakat, főleg az olyanokat akiknek bele lehet turni a hajába, NE legyen ecsetfeje, legyen magas (185+, igazabol ez nem fontos, de előny), ne legyen szőke hajú, se vörös, a szeme színe igazából mindegy, de imádom a zöld szeműeket.

Oltozkodesre: Tudjon öltözködni, ne legyen rajtab3 hétig ugyanaz a pulóver, legyen tiszta, ápolt, igényes, imádom ha egy fiún ing van, es nem az izzadsagzpl bűzlik, hanem mondjuk a férfi dezodort érezni rajta, a fogai is legyenek ápoltak, ne tiszta sárga, 2 foga van azt is lopta kezdetű legyen.

A haja ne legyen full zsíros, neg korpás, visszataszító.

Ne legyen tul zsíros, nem erdekel ha van egy kis pocakja, az aranyos is, de ha valakinek a sörhasa ralog a gatyára, szamomra nem túl izgató.

Előny ha sportos, tehát van karja, van jó lába, nem ilyen csirkeféle.

De ez nem elsődleges.

Még belsőre nagy előny ha udvarias, nem egy flegma senki, mint a pawak 100%-a.

Az ekezetert bocsánat, valahol van, valahol nincs, ez a telefon hibája.

Remélem válaszoltam a kérdésedre.

Üdv!

2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Hmm érdekes :D fiú vagyok, magas, barna hajú, izmos és azok a lányok akik körülöttem vannak pont a velük egymagas szőke sweg páwa vasággyal 50 kilós jolokba szeretnek bele
2016. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát, ez nehéz kérdés, mert nagyon komplex dolog. A férfi egész lényétől, stílusától függ. Külsőségekben mondjuk nálam fontos, hogy legyen sötétebb haja, szép szeme, kedves mosolya, alkatra annyi, hogy ne legyen túl vékony/túl kövér, de nem fontos, hogy izmos/kigyúrt legyen, az sem baj, ha van egy kis poci. A magasság számomra nem olyan fontos, mert én is alacsony vagyok. Inkább a stílusa, ami számít... Szeretem, ha humoros, figyelmes, illedelmes, intelligens, és fontosnak/értékesnek érzem magam a szemében, ill. odafigyel arra, amit mondok. Szeretem, ha ki meri mutatni az érzéseit, és mer róluk beszélni is.

20/L

2016. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj bele az evoluciós hátterébe! Határozottság, gyengédség ezek nagyon fontosak. Külső szempontjából is azt látják szépnek, ami előnyös, de ezeket a fentiekben felsorolták. Bár a barna hajat nem teljesen értem.
2016. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Külső: magas, karakteres arcú, lehetőleg ne hosszú hajú

Belső: egyező humor, legyen ideje rám, vállalja fel hogy együtt vagyunk, néha lepjen meg (nem ajándék).

Annyi mindent fel tudnék sorolni.. Csak lenne végre egy ember akivel mindent megélhetek. :/ :3

15/L

2016. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy az öltözködés nálam is nagyon lényeges. Imádom én is, ha a férfi inget hord, esetleg egy zakóval. Nem feltétlenül rendes öltöny sima hétköznapokon, de mondjuk egy farmer vagy valamilyen vászonnadrág inggel és valamilyen zakóval, az már eleve nagyon vonzó számomra.

#5 voltam

2016. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 beokay ***** válasza:
Nagyon sok hasznos választ írtak már előttem, de azért én is leírom. Ne legyen hülye hogy semmiről ne tudjunk beszélni. A jegyek nem számítanak annyira de ne bukjon lehetőleg. Legyen nálam magasabb, de ne legyen vékonyabb nálam.:D És ne legyen páwa nagyképű bunkó mèg akkor sem ha vissza lett utasítva vagy szakítottunk mert ezzel csak rosszabbat ér el. A páwák csak az ők lányváltozatainak(ri*iknek) jönnek be és csak arra kell nekik. Ja és legyen humora:)
2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom pontosan:) Vagy megfog, vagy nem. De jó humor és hasonló érdeklődési kör mindenképp közre játszik. Humor nagyon nagyon fontos. Meg van a random honnan tudjam faktor:D
2016. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!