Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mitől lesztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mitől lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Melyek azok a tulajdonságok (külső/belső) amik megfognak benneteket egy fiúban? Mivel lehet lenyűgözni titeket?

2016. máj. 8. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úgy érzem ez a kérdés, legalábbis a rá adott válaszok nem reprezentatívak, hiszen barna a hajam, izmos vagyok, szép a szemem, mégsincs bnőm :'DD Jó, a belső... De igazából az is megvan, feltételezni merem.


Túl sok az intelligens ember itt, nem lehet teljes képet kapni a lányok "igényeiről". Legalábbis yolopista és swagmese (Emese) tuti nem szoktak gyakra járni(jó, hát akinek van élete, megteheti...), max az ezotéria témakörbe... :)


Amúgy a barna haj miért olyan király? Szinte mindenkinek az van. De komolyan. :D

2016. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
sok pénz
2016. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
haha utolsó :'D
2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Külsőre: Nálam max egy fejjel magasabb szőke kékszemű nem túl izmos srác, korban max 2 év korkülönbséggel. Belsőre: Törődjön velem, szeressen, legyen humora, ne legyen nagyképű, de azért legyen tisztában az előnyeivel. Na de ami igazán megfog egy pasiban, ha nem szereti a chipset:D De viccet félretéve, az előbbi tulajdonságok nagyon bejönnek. Persze ha a srác nem páwa. Az a hajstílus nálam kizáró ok.
2016. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ez a hype a barna hajjal kapcsolatban. Nekem világéletemben mindegy volt, hogy mi milyen színű. A lényeg, hogy első ránézésre találjam szexuálisan vonzónak, utána pedig érezzem, hogy érdeklem őt, és ő is legyen érdekes számomra - ez már egy tökéletes alap.


Hogy mikor mit talál az ember érdekesnek, életszakasztól is függhet.


Szerelmes meg úgy leszek, ha a bizalom megnyitja a szívem-lelkem-testem mélyebb bugyrait is, és oda engedem be az illető iránt táplált érzéseimet.


Lenyűgözni egyértelműen a kiemelkedő dolgokkal lehet, amik természetes módon fakadnak az illetőből, pl. nagylelkűség, bátorság, fizikai erő és ügyesség, lelkierő, gyors észjárás, szellemes rálátás az élet dolgaira, szerető és kitartó szív, illetve ha megtudom, hogy milyen nehéz dolgokon ment keresztül sikeresen.

2016. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

külsőre mindenkinek más az ízlése


belsőre a magabiztosság, humor, kommunikativitás mindenkinél jó pont.

2016. máj. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem totalisan mimdegy, hogy hogyan nez ki a haja vagy a szeme az embernek, csak ne legyen csontvekony es persze legyen valamennyi izom rajta de ne az a tul kigyurt feherjevel felmittommizett srac legyen. A belsőben nincs sok elvárásom, csak, hogy ő is szeressen és értékeljen. Okosnak nem muszaj lennie, de tul hulye se legyen ( ha mar bukott az annak szamit ).

Viszont fontos szamomra, hogy kulonleges legyen, ne egy normalis atlagos. Nagyjabol ennyi.

2016. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Folyton te jársz az eszembe ,de tényleg....

Mond mit tegyek hogy velem légy ...

Adj nekem jelet mond meg mit tegyek drágam,ki legyek gogy szeres

2020. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!