Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meghalt a baratom. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a baratom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy honapja elhunyt a baratom.. Nem tudom hogy dolgozzam ezt fel.. Nincs kedvem elni se semmi.. Pont mielott megismertem akkor is ez volt... Amig O volt boldog voltam..nagyon rossz..
2016. máj. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihevered lassan. Addig meg igyekezz hülyeséget nem csinálni.
2016. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Probalok..
2016. máj. 19. 13:23
 3/11 anonim válasza:

Szia elso sorban reszvetem...masodszor probalj pihenni sokat ha az segit es igen igaza van az elottem szolonak... ja es ne tedd mqgad tonkre hulyesegekkel

Haan eves volt.?es te hany eves vagy?

2016. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
100%
Részvétem..sablont meg kozhelyeket nem mondok....azokat a par szavas sz*arsagokat....inkabb azt h eros embert meg konnyu multal nem láttak....nehezen fogod kiheverni ... fiatalon nem kene meghalni foleg....en is meg akartam/akarok hani ez olyan ismeros kedv nekem...ha akarsz beszélgetni vagy valami irhatsz....nem adom tovabb...
2016. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem,és stay strong!
2016. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Részvétem! :'(

Most egy a fontos: ne fogd vissza az érzéseidet!

Nem foglak áltatni, egy jó ideig még nagyon rossz lesz... de ahogy mondani szokták, az idő mindent megold. Csak adj időt magadnak!

Hogy konkrétan neked mi segíthet feldolgozni az elvesztését, nem tudom. Ez mindenkinél más.

2016. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia,oszinte reszvetem *oleles*

Amugy en azt javaslam hogy csinalj valamit ami elvonja a figyelmed,sportolj,abban elfaradsz es nem is ra fogsz gondolni hanem arra hogy megcsinald a celt. Vagy suss,fozz valami finomat,tanulj meg valamilyen hangszeren,vagy valami ilyesmi ami elveszi az idod es lekoti a figyelmed.

Kitartast,eros vagy!

Es ha van kedved nyugodtan irj :)

16/L

2016. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Egyebkent en 17, O 15 eves volt.
2016. máj. 19. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
örizd meg a szivedbe:)
2016. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugy lesz.😒
2016. máj. 19. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!