Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, mi a jele annak, hogy ez kölcsönös lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szeptember óta egyre többet vagyunk együtt, többször elmegyünk sétálni, beszélgetni. Nekem ez idő alatt nagyon megtetszett. Az a baj, hogy nem tudom, kölcsönös-e. Mik a jelei?
2016. máj. 20. 23:37
 1/5 András955 ***** válasza:

PUA videók segítenek, nézz meg néhányat :D

Amugy a testbeszédéből érdemes olvasni :)

2016. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Például sokat néz rád (ha a szemedbe néz és a pupillái nagyobbak lesznek akkor ő is szeret)többször kérdezi meg hogy mentek e sétálni. remélem tudtam egy kicsit segíteni egy kicsit :)
2016. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andicika ***** válasza:
Szerintem már abból is kiderült,hogy kedvel, hogy elmentetek sétálni. Nem hinném hogy ő olyan csaj aki minden pasival elmegy csak úgy valamerre. Szóval szerintem bejössz neki, néha esetleg figyeld a szemét,hogy mit stíröl,na meg igen, a klasszikus pupilla tágulás. Nagyon jó metakommunikációs (azaz testbeszédes) könyvek/cikkek vannak. Nézz utánuk ;)
2016. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sokat nevet, amikor veled van, vagy ha hozzád ér sokszor ezek is lehetnek, annak a jelei
2016. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokat néz a szemedbe, sokszor mosolyog amikor veled van...

De szerintem mond meg neki egyszerűen: "Tetszel, mi lenne ha egy kicsit több lenne köztünk?" Így a legegyszerűbb kideríteni. Vagy te is küldj neki jeleket (de ne félre érthetőt), de mindenképp te tedd meg az első lépést. 16/L

2016. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!