Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri kezdeményezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben megtetszett egy srác a diszkóban, majd valami csoda folytán odajött hozzám, végül kavartunk. Tényleg ez egy kiváltságos nap volt, vagy nem tudom, mert nagyon, de nagyon jól néz ki. Utána nem is érdekelt annyira, de mostanság elkezdte újra megmozgatni a fantáziám, sokat gondolok rá, múlt héten a sulinkba is bejött, mert emelt érettségit írt. Azóta erősen gondolkozom, hogy lépni kellene, de nem tudom, hogyan. Facebookon 100 akárhány ismerőse van, félek, hogy ha bejelölöm, nem igazolja vissza, instagramon szintén 30 körül van a követése és az is, hogy kik követik. Gondolkoztam azon, hogy most összekapom magam, töltök fel képeket instagramra, és akkor esetleg bekövetem. Ez mennyire tűnik jó ötletnek? Állítólag a srác nagyon "egyszerű" személyiségre, öltözködése sem kihívó, nem is mondanám nagyon divatosnak, plusz azt mondták róla, hogy nem egy nagy csajozó... :/ Ilyenkor (hogy kavartunk több mint egy fél éve) hogyan kellene kezdeményezni, vagy megéri-e?

2016. máj. 22. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tudja a neved és meg is lehet téged találni fb-on, és szeretett is vna valamit tőled, akkor bejelölt vna. Még a legszégyellősebb srácok is rá tudnak nyomni egy jelölés gombra, ha nem, akkor töketlen.
2016. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) viszont sajnos vagy nem sajnos lett barátnője idő közben:(
2016. júl. 4. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!