Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri kezdeményezni egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Az illetőnek a profilképét lájkolják vagy 400-an, suliban szünetben mindig körülötte sündörögnek a fiúk stb. Pasija még sincs. Most akkor hogy van ez? Ezeknek(fiúknak) elég ennyi? Hogy dob egy lájkot, szünetben elbeszélget vele és ennyi? Vagy a csajnak elég az, hogy körülugrálják, de semmi több? Esetleg nem keltett benne senki mély érzelmeket? Szerintetek érdemes kezdeményeznem, vagy csak bekerülnék a többi közé? Ha mégis kezdenék, besorolna hozzájuk? A válaszokat / véleményeket előre is köszönöm. 16/F

2012. dec. 26. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem érdemes... lépj tovább
2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
400 lájk?ki a brant nem sza%ja le?
2012. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Érezni, hogy a lány csak azt imádja, ha körülrajongják és a tenyerükön hordozzák a fiúk. Gondolom nem te lennél az első pasi aki bepróbálkozik a lánynál mert már 200-300-an megelőztek.

De te tudod, talán megérhet egy próbát de ne fűzz nagy reményeket a dologhoz.

2012. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezek a facebookosok egyre többen vannak ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2012. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem éri meg az ilyen ri.bancokkal összeállni,hagyd a francba...
2012. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű imnatpéldánya a férfiak által agyonrajongott, elkényeztetett és ennek következtében hatalmas ego-t, hatalmas "arcot" képzett lánynak, aki már tudja, érzi, hogy ő megteheti,hogy két kézzel túrkál a kanok közt, és leszarja, nagyívben magasról leszarja al elkivilágukat. Őt a sok csika kikiáltotta királynőnek ,akkor úgy is fog viselkedni, és ne csodálkozz,ha már nem leszel elég jó a nagy ego-jának. Mostmár csak a legeslegjobb "versenyzők fognak kelleni neki, mert neki ez "jár" ha már ennyir jónak tartják,hgoy így körberajongják. EZek így szoktak lenni.... Nézd meg,hogy kifélék, mifélék ezek akik ott mászkálnak a seg gében ,és lásd,hogy te jobb vagy e náluk kívül belül, vagy sem. Ha nem,akkor semmi esélyed. Ha igen, akkor próbálkozz bátran, majd elküld legfeljebb, ami elég csanszos
2012. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát azt csak az érzéseid alapján tudod eldönteni, hogy megéri-e, semmi más körülmény nem számít ebben. Azt bánnád-e jobban, ha nem kezdeményeznél, vagy azt, ha igen és nem sikerül?

Csak ezt kell eldönteni.

2012. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy nem tűnik ilyennek. Meg nem mondtam volna róla amíg nem találtam rá facebook-on... Amúgy meg itt írogatjátok, hogy kit érdekel a like? Én is így állok hozzá, de sajnos nem hunyhatok szemet afelett, hogy ez minősíti a lányokat manapság... ez a szörnyű igazság.
2012. dec. 26. 22:49
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként itt a probléma... már hónapokkal ezelőtt kiszúrtam, és nagyon megtetszett.(9.-es, most jött a suliba) És nem belé, mivel nem ismerem, de az általa kialakított képbe, mondhatni egy illúzióba amihez az ő külsejét társítom... beleszerettem. Próbáltam kiverni a fejemből, de nem tudom. Rányomja a rosszkedvet a napjaimra. Mindig ő jár az eszemben. Ezért is fájna a visszautasítás, valamint nehéz a kezdeményezés.
2012. dec. 26. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontosan ezaz kérdező,hogy te már végstádiumos vagy, neked már lőttek. Hogy értem?

Úgy!,hogy az már régen rossz,ha te szinte halálosan beleszeretsz a lányba, már minden pillanatban ő jár a fejedben, mert ezzel már pszichésen halott a viszony számodra. Ez az a stádium,amikor már el sem tudnád képzelni a boldogságot nélküle, az elutasítás elfogadhatatlan, és kínos, a lány meg GÖRCSÖSEN NAGYON kellene, és annyira stresszelsz, hogy már nem mersz odamenni, mert túlzottan megfelelési kényszer ugat a fejedben, és meg vagy rekedve. EZ így nem fog menni.

Úgy érdemes nőzni, ha meglátod, még nem vagy belezúgva, csak megtetszett, még nem veszed annyira komolyan, és akkor odamész, hogy lesz ami lesz, de te ezen a stádiumon már rég túlvagy, nem fogsz tuni ellazulni a nő társaságában, hagyni kell a fenébe. Ennek az ismerkedésnek már löttek. Előbb kellett volna lépned!

2012. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!