Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megöl a szerelem 2 éve nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a szerelem 2 éve nagyon belezúgtam egy lányba. Rá is hajtottam de neki volt valakije és elkövettem azt a hibát hogy zaklattam is. Utánna bocsánatot kértem és mondta hogy semmi baj. Meddig kell még várjak hogy tiszta lappal előröl kezdjem nála?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarul zaklatnád tovább? Inkább felejtsd el, majd jelez, ha akar tőled valamit.
2016. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát zaklatás alatt azt értem hogy mikor közölte velem hog van valakije akkor ennek ellenére naponta írogattam neki facén. De az nem derült ki tetszek-e neki vagy nem. Szóval ha legközelebb adódna egy alkalom akkor személyesen odamennék hozzá és elhívnám randizni. De ha akkor azt mondja hogy nem is tetszek neki akkor hagyom véglegesen.
2016. máj. 23. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam... Bár én egyszerűen nem lennék képes egy olyan elutasítást feldolgozni annyira, hogy újra tudnám kezdeni. Mondjuk nálam nem volt senki a képben, csak egy évvel fiatalabb voltam nála mikor 13 voltam, úgyhogy meg is értem. Bár most se igen lenne esélyem, mert ő a nagy Ő-re vár... Na mindegy...
2016. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem ő első szerelem és hát...nehéz rajta túl lépni sőt nem is tudok
2016. máj. 23. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz még ilyen sok. :D
2016. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!