Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki már egy ideje tetszik,csak folyton elbizonytalanodok.Amikor osztályközt vagyunk,rendszeresen beszólnak nekünk pl.:Jújj most mi van köztetek??...stb.Engem különösebben nem nagyon izgat ez az egész,de ő ilyenkor mindig elkezd bunkózni,és gyerekesen viselkedni a többiek előtt,mint pl. mellé állok/ülök és ő egyből odébb megy...ilyenkor természetesen megkérdezem hogy most mi a baja,de nem válaszol ,csupán úgy tesz mintha nem hallotta volna.Pedig amikor kettesben sétálunk az utcán mindig olyan jól elbeszélgetünk,és hülyéskedünk.Mindig van egy olyan érzésem hogy én is tetszek neki,szerelmet is vallanék neki ,csak a napi szinten folyó bunkózások mindig visszahúznak,és nem merem.Mit kéne tennem,adjam fel vagy inkább ne?

2016. máj. 26. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szereted ne add föl
2016. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andicika ***** válasza:
50%
Ne vallj neki szerelmet. Ha tényleg kellessz neki, akkor ő fog lépni.
2016. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 már miért ne mondhatná el egy lány az érzelmeit egy fiúnak?
2016. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 a Srác biztos nem fog lépni.

Ne haragudj hány éves vagy? Az a baj hogy a srác csak az osztály társai cukkolásának enged ezért bunkozik. 80% hogy tetszel te is neki szerintem ne add fel :) próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot. (Osztály társai irigykednek)

2016. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké,megpróbálom :)
2016. máj. 27. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj majd hogy mi volt :D kíváncsi vagyok. 4-es voltam :D


20/F

2016. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!