Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri folytatom a kapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri folytatom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátom osztalytarsam is egyben, hat honapja jöttünk össze először. Az elején minden szép és jo volt ugy egy hónapig amikoris azt mondta hogy nem gondolja túl komolyan velem a dolgokat mert még nem gyógyult ki egy masik lányból és hogy neki tovabb tart mig engem megszeret de hogy en vagyok az elso . Ezek után en vele maradtam csak azért mert én még soha senkivel nem éreztem igy magam mint vele és megszerettem (lehet hiba volt) aztàn jöttek a problémák alig beszéltünk szinte semennyit nem kerestük egymást , suliba egyszer sem jott oda hozzam csak koszonni. Ha mentünk haza suli utan a kezemet meg se fogta úgy csinalt mintha valami idegen lennék es mintha nem akarna hogy mások lássanak vele. És voltak még egyéb dolgok nagyon bizonytalan voltam vele szembe nem mertem nagyon közeledni felé mert féltem hogy o nem szeretné hogy mások lássák .Hétvégente egyszer találkoztunk. Aztàn megelégeltem az egészet es mondtam hogy hagyjuk abba, azt mondta egyetért..

Erre két hetére rá voltunk egy buliba osztállyal, odajott hozzam valami srác táncolni erre o arrébb rangatott hogy nem bir mással látni engem.Kerdeztem hogy miert de azt mondta nem tudja, mondtam hogy akkor hagyjuk, de valahogy aztan mégis osszekeveredtunk.

Összejottunk megint. Egyszer bementem hozzá és teljesen ki volt akadva hogy nekem megjött és nincs szex, hogy bas sza meg akkor most mit fogunk csinálni, jo bunko volt, persze ezek utan alig szoltunk egymáshoz a nap hátralevő részébe. Két hétig bírtam ugyanaza lemez ment megint mint először,úgyhogy igen megint megmondtam neki hogy hagyjuk az egészet a válasza az volt hogy oksika...egy oksika..!

Erre ra egy hetére irt hogy beszélnünk kell. Azt mondta nem birja ki nélkülem főleg hogy mindennap lát és megigerte hogy minden szép és jo lesz ez volt két honapja kB.,belementem mert rajottem hogy reménytelenül szeretem. Es szerintetek jobb lett? Most ott tartunk hogy naponta két mondatot beszélünk azt se tudjuk hol van épp a masik, azóta háromszor találkoztunk csak szex volt de itt az érettségi dolgozik meg edzésre jar úgyhogy ezt meg elneztem. De azért simán tudott volna ram több idot szakítani.. Rairtam hogy mivan vele, elmondta, de azt már meg se kérdezte hogy en velem mi van..

Mikor szová tettem hogy ennyire nem érdekli mi a helyzet velem stb.? annyi volt a válasz hogy bocs... kiakadtam es mar jott minden o meg csak bunkon flegmazott velem hogy o mar mondta hogy bocs stb. Azóta nem keres le se szar es félek nem is fog most semmire se tudok koncentrálni mert ezen kattogok folyton.

Meg soha egyszer nem mondta hogy szeret kicsit se mutatja hogy szamitok neki .A barátaim stb.szerint idiota vagyok de en ezt nem latom be mert hogy csak játszik velem bármit mond en ugrok.

Fogalmam sincs mit tegyek.. Azt mondjak többet érdemlek mert ennél értékesebb vagyok. De o az elso srác akit ilyen kozel engedtem magamhoz es kB.még azt se tudom rola mi a kedvenc szine....


2016. máj. 28. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Ezt miért a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtad?
2016. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tini kapcsolatok. Amugy meg dobd ki, mert ez csak egy nagykepu tinipocsike akit mi, nok kirohogunk. Te pedig kesobb sajnalni fogod hogy egyszer is lefekudtel vele.
2016. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg amugy meltosag, tartasod merre leledzik? Vagy hozzad csakugy oda lehet allitani, megdugni teged aztan tovabballni mert o nagysaga edzesre megy? Szedd mar ossze magad, no vagy basszus. Legyen mar benned egy minimalis onbecsules!
2016. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!