Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy baj ha elmondtam? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha elmondtam? Többi lent

Figyelt kérdés
Hali :) Ismerek egy fiút már régebben, most már a legjobb barátom. (ès hat valszeg szerelmes belém) A szülei eljöttek hozzánk vendégségbe és mikor írtam a szobámba a naplóm bejött az anyja. A naplómba bele van ragasztva egy kép a fiúról akibe szerelmes vagyok és meglátta. Belenézett és megkérdezte, hogy tényleg ebbe a hülyébe vagyok szerelmes. Nemtom hogy mit értsen ez. :(

2016. jún. 1. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy ismeri azt a fiút akibe szerelmes vagyok.
2016. jún. 1. 10:06
 2/4 anonim válasza:
70%

Hogy az illető nő egy bunkó paraszt. Még ha a fia szerelmes is beléd, nem jártok. Semmi köze hozzá hogy kit szeretsz. És semmi joga becsmérelni. Nincs vele semmi baj ha erre azt mondtad hogy igen őt szereted.

Máskor meg kopogjon mielőtt bemegy hozzád, te meg tedd el a naplódat addig.

2016. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Na most a nő vagy egy bunkó, vagy tud róla hogy a fia szerelmes beléd és természetes hogy ő mellé áll, vagy igaza van és tényleg valami idiótába vagy szerelmes...:D Én ezen se lepődnék meg mert mindig valami gyökér tetszik nektek
2016. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2016. jún. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!