Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a védőnő is...

Normális, hogy a védőnő is kiszúrhatja a kislányom fülét? Ma ilyet szólt, hogy ha kérjük ő megcsinálja. Én csak pislogtam, majd elmondtam, hogy mijét szúrja hova. Nem adnak manapság a védőnőknek túl nagy hatalmat?

Figyelt kérdés
Amúgy felületes a viszonyunk, csönget, beengedem, elmondja a tanácsait, én mosolygok, majd csinálom úgy, ahogy én jónak látom, a következő látogatás alkalmával meg lebac, hogy miért nem úgy csináltam, ahogy ő mondta....
2015. febr. 16. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
igen a védőnő is kiszúrhatja és inkább nem minősítelek, hogy ezért mert felajánlotta nektek elküldted melegebb éghajlatra...
2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
ha nem kell hozzá egyéb tanfolyam ..mert ugye eü végzettsége alapból van, és van pisztolya, amivel szokták csinálni, akkor tényleg mi ez a felháborodás? :D
2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért szerinted a kozmetikusnak plasztikai sebész végzettsége van? Ez neked hatalom? Szüleim még mesélték, hogy régen a védőnő forró tűvel szúrta ki a lányok fülét, csak ők sajnáltak volna, ezért nem engedték.
2015. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Miért? szerinted ehhez orvosi diploma szükséges? És szerinted aki vállalkozásban vállal ilyet milyen papírja van róla? Kozmetikusok szoktak fület kilőni...
2015. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Elmondtad neki, h mijét szúrja hova? Na, hát okos vagy mondhatom... Milyen stílus ez?

Igen, kiszúrhatja.

Csinálja kozmetikus, gyerekorvos, védőnő is. Szerinted ha nem csinálhatná, mondta volna??? Ennyiből a szomszéd Józsi bácsi is szúrkálhatná a füleket... Gondolkodj már...!

2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi ésszel, meg ilyen bunkó stílussal neked milyen végzettséged van?
2015. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ha ti lennétek megáldva ilyen okoskodó nővel nem tudom mit csinálnátok.... Nem osztottam ki nagyon amúgy.

Akinek meg normális az örüljön :D

2015. febr. 16. 19:01
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
persze,hogy kiszúrhatja.ha nem is akarod,megköszönhetted volna,jót akart csak.
2015. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Sőt képzeld, manapság már rákszűrést is csinálnak kisebb településeken a védőnők!
2015. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Vaó, nem is tudom, mihez kezdenék ekkora hatalommal, nem csoda, hogy a védőnőd is megrészegült tőle, és ki akarta szúrni a babád fülét. Jó hogy megállítottad.. ma egy fülkiszúrás, holnap világhatalom, sose elég ezeknek.
2015. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!