Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Volt már nektek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már nektek olyan hogy egyszerre nem tudtatok eldonteni hogy ki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Egy éve tetszik egy lány de én neki nem, és egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejembol... pedig nem is tudom hogy miért vonzodok hozzá, mert... nem lehet leírni. Van egy barátnője aki viszont tök szép, és kedves ő is, és nem tudom hogy melyikük tetszik igazából...

Volt már valamelyikotoknek ilyen, vagy ha nem akkor szerintetek mit csinaljak?

Ha hülyének gondoltok, lehet hogy igazatok van..

Előre is köszi a válaszokat:)


2016. jún. 5. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik két lány. Én se tudok köztük dönteni.De itt egy idézet ami talán segíthet.

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba." Szerintem mindent elmond. :)

2016. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ebben a helyzetben voltam.

Én a végül a barátnője felé közeledtem és egész jól haladok, ő nem utasít el.

Neked is ezt javaslom. Sok sikert!

2016. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első! Ezt Johnny Depp mondta ❤
2016. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: Osztom a véleményed, ez tényleg nagyon jó tanács (vagyis idézet). ;)

Kérdező: Nem mind1, hogy csak tetszenek neked vagy az egyik iránt már egy picit többet érzel. "pedig nem is tudom hogy miért vonzodok hozzá, mert... " Ezt hogy érted?

2016. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami olyan amit egyszerűen csak benne láttam meg de nem tudom megfogalmazni, mi az...
2016. jún. 5. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt.
2016. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!