Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja véget ért egy 4éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja véget ért egy 4éves kapcsolatom. Nagyon szerettem a lányt de elhagyott! Normális dolog haragudni rá?

Figyelt kérdés

2hónapig próbáltam visszaszerezni de nem sikerült mert aztmondta elmúlt a szerelme.Bár emberileg szeret.

Nagyon nehezen dolgozom fel a történést,hisz mindent megadtam neki.Hazai viszonylatban jólfizető állásom van,nem dohányzom,nem iszom,nem folytatok kicspongó életmódot,soha nem csaltam meg.És mindig éreztettem vele,hogy ő a mindenem.

Tartja még velem valamilyen szinten a kapcsolatot de az elmült pár hétben én már inkább haragot érzek iránta.

Bánt,hogy itt hagyott.Persze szeretem még de abban biztos vagyok,hogy már nem békülnék ki vele.Szerintem sosem tudnák ezek után már ugy a ránézni mint eddig.

Persze az életnek azért van jó oldala is.Fél évvel ezelött elkezdtem egy vállalkozást ami egyre jobban beindul.Sokkal jobban alakul mint ahogy azt vártam erre az időre.Ennek nagyon örülök!Ez egy kicsit tudja tompítani a fájdalmamat.Legfőképp ő miatta akartam,hogy meglegyen mindene és boldog legyen az élete mellettem.

Csak most ez idegesít,hogy miért haragszom rá...

Hiszen én alapvetően nem szeretek roszban lenni senkivel.Ahol tudok segítek!

És pont vele meg ilyen vagyok.

Vajon mikor múlik ez el nálam?

Bocsi ha kicsit hosszu voltam.

Szép napot mindenkinek:)


2009. márc. 13. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sőt, szerintem kifejezetten jó. Ilyen helyzetben az ember először szenved, nem érti, miért történt ez vele, nem tudja elképzelni, hogy valaha mást is fog tudni szeretni, nem tudja elfogadni, hogy a másikat más fogja ölelni. Aztán jön a harag, ami a megbántottságból, sértett büszkeségből ered. Ha már haragot érzel, a gyógyulás útján vagy. Ennek az érzésnek azonban előbb utóbb el kell múlnia!!!! Vigyázz, hogy ne lovalld bele magad nagyon. Új életet csak akkor fogsz tudhi kezdeni, ha már MINDEN elmúlik belőled. A szerelem, a vágy, a sértettség, a harag, minden. Ha már mindegy lesz, hogy kivel jár, ha már nem dobban meg a szíved ha meglátod a számát a mobilodon, ha már majd úgy tekintesz rá mint bármely más emberre, akkor leszel kész új dolgokra. Addig pedig nyugodtan haragudjál.
2009. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
De kéne egy ilyen pasi a barátnőmnek...!
2009. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy baratnom azt mondja h a szerelmet a gyűlölettől csak egy hajszal valasztja el. és van benne vmi. egyebkent sajnos megesik h elmulnak az érzelmek. de nem kizart h évek mulva majd megint egymasra talaltok. addig is csinalj olyan dolgokat, amik boldogga tesznek, dolgozz, ha abban leled örömödet, és igy lassan enyhulni fog a fajdalom.
2009. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a válás utáni gyászreakciót a neten.Ott megtalálod a választ.
2009. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én évek múlva sem fogok vele többet együtt lenni.Azért nem,mert örülök ha ebből a csalódásból érzelmileg kijövök.Többre nincs szükségem!Egy szövetségesem maradt,az idő.Ő majd segít!


Neki is elmondtam,hogy bármikor ittleszek neki mint ember,és ha kell segítek bármibe(emberileg,anyagilag,bárhogy...ha szükséges)de ami eltört azt már nem lehet megragasztani.Már sohasem lesz olyan mint újkorában:(

2009. márc. 13. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális,én egyáltalán nem szoktam olyannal tárgyalni aki hülyének nézett.Volt egy 7 éves kapcsolatom azóta nem beszéltem az exxel miota vége lett kb 10 éve.Nem azért mert elment hanem a sok szemétség miatt amit eljátszott velem.
2009. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!