Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A padtársammal elég izgi a történetünk. 4.-be a tanárok nyelvtan órára összeültettek (mint gondoljátok nem örültem), aztán 5.-be is a nyelvtan tanár összeültetet, de ott begütött és hamar vissza ültünk a helyünkre. És végül 6.-ba a nyelvtan tanár összeültetet, de ő ''beszólt,, a tanárnak ebből olyan nagy baj lett, hogy végül egész 6.-ba mellém lett ültettve. És ott hát történt ami történt (harcoltunk, verekedtünk, segítettük egymást).

Az egyik barátnöm küldött egy üzrnetett magának mintha a padtársam küldte volna, de a padtársam annyira kiakadt, cafatyaira tépte a lapot és ott mondta nekem hogy nem igaz meg minden. Késöbb a barátnőm eltervezte vele az esküvönket. :-)

Eddig azt hittem nem tetszik, de most egy másik osztálytársam azt mondta hogy tetszem neki.

Inentől valahogy elkezdett tetszeni a padtársam.

De amióta nyári szünet van nem is beszélünk. Megkértem hogy idézem ''Kérlek üljünk együtt 7.-be,, Láttam hogy látta az üzit de nem írt vissza. Aztán kérdeztem tőle miért nem ír. Ugyan az látta de nem írt vissza.

Szóval akkor most tetszem neki v. nem.

És elöre is nagyon köszi a türelmeteket hogy végig olvsssátok, és a válaszokat is elöre köszi.



2016. júl. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért jók a fiu barátok a nővérem barátnői neki is bemesélték hogy tettszik a fiunak és a fiu is elkezdett a nővéremnek

És a válaszra nemtudok válaszolni mert nem is gyenge az érv de.nem is túlbmeggyőző

2016. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, van sok fiú barátom. Vagyis az egész osztály. Fe ösdzesen 5 lány van. És az aki ezt csinálta mondhatni a vezér.

És köszi.

2016. júl. 12. 07:05
 3/4 Bonnie2019 ***** válasza:
100%

Ismerős. Engem negyedikben ültettek össze egy olyan sráccal, akivel évek óta rossz a viszonyom. Aztán egymásba szerettünk. :)

Egy mondás szerint, ami szerintem amúgy igaz, a padtársak mindig jóban vannak. Ha a két nem ellentétes, akkor egy bizonyos vonzalom alakul ki. Természetesen ez nagyon furcsa meg minden, de mondtad, hogy nem volt valami fényes a viszonyotok, mert mindig egymás mellett ültetek. A gyűlöletet egy hajszál választja el a szerelemtől...

Mivel osztálytársak vagytok, ezért egyértelmű, hogy Te érettebb vagy, mint Ő, mert lány vagy. Ettől még lehet köztetek valami, de komoly dologra ne nagyon számíts, hacsak Ő nem eléggé érett hozzá.

Azt javaslom, hagyd mert egyenlőre nem tudjuk mit érez, csak bizonyos gesztusokból. Szerintem van köztetek egy kis kémia, de ez még nem eléggé nagy ahhoz, hogy bármi legyen. Most a szünet miatt ezek feledésbe fognak merülni, ha nem találkoztok vagy beszéltek, de hetedeikben, ha igyekszel és nem adod fel, újra lehet valami. Hajrá, remélem tudtam valamiben segíteni! :)

2016. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :-)
2016. júl. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!