Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-lány barátság létezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én én 1121 kérdése:

Fiú-lány barátság létezhet?

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy egy nagyon jó lány barátom,kb 2 éve ismerem,és egyszer nekem tetszik,egyszer én neki de még sosem volt olyan hogy normálisan összejött volna a dolog.

Most én tetszem neki,nekem is folyton hiányzik ha 3 napnál több ideig nem látom,de nem érzem,hogy szerelmes lennék belé...

Mit tegyek? Nemrég mondta el hogy tetszem neki,aztmondta hogy ő bármikor összejönne velem,de én nem tudom mit tegyek....

Ha ő pasizik féltékeny vagyok,de közben nem tudom magunkat elképzelni...

Trollok off pls köszi a normális válaszokat.



2016. júl. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit olyan 'se veled se nélküled' kapcsoltnak tűnik.

Szerintem próbáljátok meg, hogy milyen együtt. Aztán ha nem jól sül el, akkor tudjátok már, hogy nem illetek össze, és csak barátok maradtok. Szerintem ha már így vagytok barátok, hogy bejöttök egymásnak, akkor egy kapcsolat sem fog tudni rontani a barátságotokon, ha netántán szétmennétek. :)

2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, amit az első írt. Ennek nem sok köze van a fiú-lány barátsághoz, ami egyébként szerintem létezik. Ez inkább egy "félszerelem" (bocs, ezt a szót sikerült létrehozni :D), ahol egyik fél sem elég határozott ahhoz, hogy megvalósuljon és beteljesedjen. Szerintem van jövőtök.
2016. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. júl. 15. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Puszta barátság nem létezik :D menj bele, sztem titkon te is erre vágysz
2016. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem, tul joba vagytok ahhoz hogy kockaztassatok azzal hogyha nem jonne ossze kapcsolatkent.


Csakhogy az a budos nagy helyzet, hogy ez a nagy jobaleves amit oriztek, csak addig el, amig valamelyikotok ossze nem jon valaki massal komolyan. Onnantol vege lesz mint a botnak. Ezt tartsd eszben.

2016. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!