Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha már anmyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha már anmyira szerelmes vagyok hogy hagyom hogy megcsaljon? 16/l

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk eggyütt.Én mindennél jobban szeretem.De ő már többször is megcsalt,ennek ellenére nem tudom őt elhagyni.Eddig mindíg megbocsájtottam neki de legutóbb annyiban maradtunk hogy átgondolom(mert nem nagy dolgokról van szó pl buliban végigtaperolt egy lányt részegen😓)És megint azon gondolkodom hogy vissza kéne fogadnom,mert annyira szeretem.Ti voltatok már valakivel így?Mindig csalódást okoz de hát 17 éves talán még belefér nem?Ahj nem tudom mit csináljak...Ez már beteges a részemről?

2016. júl. 15. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts vele nem érdemel meg! Ne fájdítsd feleslegesen a szívedet!:( Barátnőm volt így egyszer a pasijával, szilveszterkor inkább elment más lányokkal szórakozni ahol persze több is történt. Barátnőm adott neki még egy esélyt, megint megcsalta.. és végül szakított vele.
2016. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj, ez elég gáz. Mármint hogy hagyod. Hidd el nekem, fogsz még másokat még jobban is szeretni! :) Nem érdemes időt pazarolni rá, ha bízni se bízhatsz benne! Az önbecsülésedet teljesen le fogja húzni, és elég lesz magat összekapni a béka feneke alól. Ne hagyd magad, nem vagy senki játéka. Fogsz még te is, és téged is fognak még szeretni, jobban, mint ebben a kapcsolatban. Ne sajnáld, keress mást! Sok sikert!

22/L

2016. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

"Mindig csalódást okoz de hát 17 éves talán még belefér nem?Ahj nem tudom mit csináljak...Ez már beteges a részemről?"

NEM FÉR BELE! Semmilyen korosztályban ! A megcsalásra nincs indok....

És igen, ez már beteges...

2016. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elvakult vagy... semmit nem ér a barátod. Jobb ha tőlem tudod. 16 évesen már látni kéne valamit azért, de végül is még gyerekként belefér.
2016. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, 17 évesen nem hiszem hogy megtaláltad volna a nagy Őt. Sőt, biztos vagyok benne, hiszen ez az ember senkit nem érdemel. Lehet hogy ezek a dolgok neked nem bírnak nagy jelentőséggel, mégis hidd el, rettenetes. A "Bocs, részeg voltam" soha nem lehet kifogás, soha. Ahogy semmi más sem. TÉNY, minden ember követ el hibákat. De egyszer. Nem ötször. A te érdekedben mondjuk azt, hogy szakíts vele, mert ez sehová sem vezet. Gondolj bele, lehet hogy te ennyire szereted, ő viszont élvezi. Azt gondolja, naiv vagy és úgyis visszafogadod, bármit csinálhat. Szabad teret adtál neki, mintha nem is lenne kapcsolatban, csak nálad találna vigaszt pluszba. Ez elég undorító, nem gondolod? És te képes vagy szeretni? Ne.
2016. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 zsoaberdeen válasza:
Ó hát ez egyszerű. a. Szereted, elfogadod hogy ilyen. maradsz mellette ès nem írsz ki ilyen kèrdèst. b, szereted de te nem vagy boldog, mert fèlrekacsingat. kuka, keress mást. 35/N vèlemènyem: fiatal vagy, ne pazarold az időd egy ilyen alakra. Nehèz meglèpni? Naná. De legyen benned büszkesèg ès önbecsülés.
2018. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!