Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem merek ráírni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ráírni a lányra akibe totálisan szerelmes vagyok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,a lány pedig 18 éves.Külön városba lakunk.Kb 10-11 hónapja ismertem meg és kb 4-5 hónapja vagyok belé szerelmes.Amikor kettesben voltunk (a tanévben összesen kb 6-szor) többször én kezdeményeztem beszélgetést.Egyszer amikor egyedül volt megkérdeztem tőle,hogy minek nyomkodja azt a telefont.Azt mondta,hogy a szerelmével beszélget.(Szerintem akkor se volt és most sincs barátja,de volt már vagy 3 kapcsolata.)Szerintem féltékennyé akart tenni.Szerintetek is?Fb-n havonta 1-szer 2-szer ráírtam amióta belé szerettem.Szerintem a tanév utolsó 1-2 hetében megutált.Mert szerintem megharagudott rám,és azon a napon amikor egy kicsit "összevesztünk" a barátomat (a lány osztálytársa ő 19 éves) megölelte,amire a szemem előtt nem volt még példa.Szerintetek féltékennyé akart tenni?Ezután a "balhé" után ráírtam és csak pár szót beszéltünk és egyszer csak nem írt vissza,azt kérdeztem tőle,hogy:Mit csinál?Holnap meg lesz egy koncert és el szeretném hívni,csak nem merek ráírni.Pedig tudom,hogy hogyan kéne és mit kéne írnom,csak nem merem.Szerintetek mi lehet a baj?

2016. júl. 15. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h nem csak fèltèkennyè akart tenni
2016. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálod meg akkor lehet, hogy egy bagott nagy lehetőséget dobtál el. :D Te tudod.

Egyébként meg nem tudjuk, hogy min vesztetek össze ----> elképzelésünk nincs mi lehet a baj.

Illetve azt se tudjuk, hogy mennyit beszélgettetek és az is lehet, hogy te teljesen semleges vagy neki.

Mindezek ellenére megpróbálod akkor vagy sikerül vagy nem. Legalább utólag nem fogod a fejedet fogni, hogy kihagytál egy lehetőséget. :)

2016. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy nem érdekled? Hogy nem csak féltékennyé akart tenni, csak szimplán megölelte azt, aki neki bejön? Végülis, gondold csak át. Te 16 vagy, ő 19. 3 év nem sok, csak hát pont abban a korban vagy, hogy te még gyerek vagy, neki meg férfi kell. Ez teljesen normális :)

Adok egy tippet: látod, hogy leszar. Te mondtad. Hát akkor ne zaklasd. Ha érdekled, úgy is keres majd. Ha nem, hát akkor meg mindegy.

2016. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én (korodbeli lány) úgy gondolom írj neki utoljára. Nem azért mert van még esélyed nála csak azért , hogy legyőzd a félelmeid . Bizonyítsd magadnak , hogy képes vagy rá :) aztán hagyd a csajt találsz még több lányt akivel egy hullámhosszon vagytok
2016. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adom fel.Ez nem a teljes történet,csupán 1-2 részlet belőle,a teljes történet az nagyon hosszú és csak kevesen olvasnátok végig (szerintem),meg nem akarom,hogy itt valaki felismerjen.
2016. aug. 2. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!