Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az a lány akibe szerelmes voltam kiment Angliába, és most totálisan lenézz?

Figyelt kérdés

Facebookon megnézi az üzeneteimet, de nem ír vissza. Láttom, hogy mindenféle indiaival és feketével bulizik, meg ilyesmi.

Én meg aki bármit megtenne érte, itt rohadok Magyarországon, egy kis faluban, ahonnan egy jó ideig nem fogok elmenni. Örökre magányos maradok, mert nem akarok magyar lányokkal összejönni.

Nem bírom már. Talán jobb lenne ha nem élnék.


22/F


2014. szept. 21. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját sorsanak kovácsa.. 22 éves vagy .Ki tart vissza ??? Előtted is nyitva az országhatár !!!
2014. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet utánakellene mennem, mert egy falusi, kövér csaj állandóan zaklat, meg írogat facebookon nekem, és nem bír lekopni rólam, hiába küldöm neki a jeleket, hogy nem érdekel.
2014. szept. 21. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne a szerelmed miatt és ne a másik csaj miatt akar kimenni ,hanem magadért ... egy jobb életért !
2014. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, azért megyek ki mert megkell mentenem az erőszaktevöktől látom hogy azok kihasznaljak meg olyan komenteket irnak neki amik undoritoak.

Nem fogok a zsirkocával ősszejönni.

2014. szept. 21. 10:03
 5/11 PearlDiver ***** válasza:
Ha 22 évesen csak rinyálni tudsz, annyira nem sajnállak, ne haragudj. Szedd össze magad, lépj tovább, ne írogass neki, sőt inkább töröld a faladról.
2014. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ő annyira stílusosabb mint a falumbeli lányok azok igénytelennek meg szegényesen öltőzködnek meg rossz a foguk. Nem fogok eggyel se összejönni mert még primitivek is angyalkákat osztanak meg a fészbúkon.
2014. szept. 21. 10:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Sőt a magyar nők nagy része ilyen.
2014. szept. 21. 10:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira stílusos,hogy le se szar teged :D
2014. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

No figyelj, ha unod a falubeli lányokat, költözz be egy közeli nagyvárosba! A munkalehetőség is több, meg az ismerkedési lehetőség is, tudod: több szórakozó hely, több, változatosabb program meg sokkal többféle-fajta ember, akikkel ismerkedhetsz. És akkor rögtön nem vagy ráutalva az egyetlen "stílusos" emberre a környezetedben.


Hogy a csajjal mit csinálj? Fogd fel, hogy ez a hajó már elment és hagyd békén! Egyébként a kérdésedből az jön le, hogy a csaj eddig sem viszonozta az érzelmeidet.


"nem akarok magyar lányokkal összejönni." Márpedig, ilyen hozzáállással, ha össze is szedsz valami külföldi csajt, tartós párkapcsolatot úgysem fogsz tudni vele kialakítani. Ahhoz, hogy egy ember egy más országból, más kulturális háttérrel rendelkező emberrel huzamosabb ideig párkapcsolatban éljen nem kevés tolerancia és rugalmasság kell, márpedig még egy ilyen nagyképű, begyöpösödött, csőlátású, előítéletes, rasszista alakot, mint amilyen te vagy, kérdező, régen láttam.

2014. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem csak ő kell, mindig láttom, ahogy a négerekkel és az indiaiakkal meg az arabokkal bulizik. És hogy velük mennyire megvan!

Velem meg csak olyan lányok járnának akiket én arra sem lennének érdemesek a számomra hogy visszaköszönjek nekik

2014. szept. 21. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!